Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom pár hónapja elkezdet...

Kislányom pár hónapja elkezdett kérdezősködni (miért? -és társai), minden érdekli, hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Én már teljesen kivagyok.Teljesen választékosan beszél már és kérdez is. 2,5 éves.

Vannak könnyebb és nehezebb napok.

De már gyakorlatilag az egész napunk arról szól,hoyg ő kérdez én meg mondom neki a választ.

A világ minden dolga érdekli.Főleg akkor van extrán sok kérdés ha kimozdulunk otthonról.


Ma például egyedül voltam vele, apával csak most este találkoztak, és reggel óta be nem áll aszám, csak kérdez és kérdez.

Teljesen kimerültem...


Mostmár ez lesz mindig?

HOgy lehet ezt kordában tartani ahoz hoyg a fejlődésben se fogjam vissza?

Tudimmhoyg ezzel tanul és nagyon fontos neki válaszolni, és azt sem mondhatom hoyg ne kérdezzen (nem is akarok ilyet mondani),de hulla fáradt lettem tőle...


2011. okt. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen érdeklődő. Mit nem adnék, ha a 2 éves fiam megszólalna végre...
2011. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el énekelni néhány kérdése után valami oda paszolót,aztán te is kérdezz!Magadnak tedd változatosáá a dolgot.Ő gy is úgy is benne lesz a dologban.
2011. nov. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Én néha vissza szoktam kérdezni: "TE mit gondolsz? " :D akkor kicsit elhallgat, és látszik rajta, hogy nagyon gondolkodik. Aztán jön a válasszal amibe néha besegítek és kezdődik elölről.


Azért valljuk be ez már messze nem olyan fárasztó, mint az első 3 hónap. (ami nálunk speciel maga volt a pokol)

2011. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira élvezem ezt a korszakot,nálunk is tart már egy ideje.Mi amúgy is elég beszédesek vagyunk a férjemmel,úgyhogy ez nem oszt nem szoroz.Én imádok egész nap válaszolgatni,csak néha már nem tudom a választ.:-) De mindig próbálom az ő szintjén tudományosan megfogalmazni,pl a miért fúj a szél és hasonló kérdéseket.:-)
2011. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!