Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bioconnect Kids bio gyümölcs-z...

Bioconnect Kids bio gyümölcs-zöldség koncentrátum?

Figyelt kérdés
Próbálta valaki? Bevált? Mi a véleményetek róla?
2017. jan. 9. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi kb 1 hete szedjük. Eddig jo. De a fiam csak teaba keverve veszi be.

Én sok reményt fuzok hozzá.

2017. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is teába adom neki, ez a 3. napunk, nagyon nagyon remélem én is, hogy beválik, mert mióta bölcsis állandóan beteg.
2017. jan. 9. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nekem az ovis beteg 2 hetente. Minden reményem ebben a lekvarban van. Annyi mindent próbáltunk már.

2017. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi még csak a béres cseppet, de semmit nem ért. Bnőm ajánlotta ezt amúgy, november óta kapja a gyerek, azóta nem volt beteg, előtte 2 hetente.
2017. jan. 9. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de engem is érdekelne a termék. Főleg az állaga, mert a fiam elég finnyás.

Vannak benne magvak? Olyan mint egy lekvár? Írtatok, hogy teaban adjátok. Ezek szerint folyadékban homogénre keverhető?

Köszi, ha valaszoltok.

2017. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én bölcsisem november vége óta szedi, azóta nem volt beteg. Előtte állandóan. Nálunk csodàt tett.

Az állaga, mint egy jó sűrű lekvárnak. Magok nincsenek benne. Langyos teába teszek egy kávéskanállal, azonnal feloldódik. Forróba nem szabad, csak langyosba.

2017. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Adri? 😀
2017. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A mézhez hasonló az állaga :)
2017. jan. 10. 08:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Első válaszoló vagyok 😊


Mi a tapasztalatod a lekvarral kapcsolatban?

2017. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szia :) Hát még csak 5 napja bölcsizik, úgyhogy még nem tudok erre választ adni, majd kiderül :) Picit folyik az orra de nem beteg. Nálatok?:)
2017. jan. 20. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!