Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli kisgyermeketek...

Két év körüli kisgyermeketek milyen teát iszik? Sima gyümölcs vagy már fekete teát is?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem adni a fekete teát, felesleges a koffein, annyi jó egészséges tea van:

-gyümölcsteák,

-csipketea, hibiszkusz.

-rooibos teák,

-zöld teák,

-gyógynövényteák, citromfű, kamilla, bodza,

ezeket mind lehet napi rendszerességgel inni.

Én ajánlanám a Rooibos teákat, immunerősítő hatása miatt, különböző ízesítésekben lehet kapni.

2014. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs vagy gyerek teát.A fekete tea koffeint tartalmaz,nem ajánlott gyerekeknek,felnőtteknek is csak mértékkel.
2014. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden félét iszik! Mint gyerek mint felnött tea. Én kimondott feketét, és zöld teát nem adok neki, de ha kér az enyémből adok neki. De inkább a gyümölcstea.
2014. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 éves a fiam, de még nem iszik fekete teát.

nem jó, sok kért okoz, pl. elszínezheti a fogakat, koffein miatt nem tudna pihenni, aludni jól, ráadásul a koffein ugye vízhajtó, így a fekete tea nem plusz folyadék hanem mínusz....

2014. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém másfél eéves. Pickwik vagy dm gyerekteát iszik. Orvosi javaslatra kapott egy pár napig nagyon gyenge fekete teát /hasmenés miatt/. Napközben nem vettem rajta észre változást, de az altatása borzalmas volt. Szóval ilyet még jó darabig nem adok nki.
2014. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4,5 éves fiam még soha nem ivott fekete teát és még jó darabig nem is tervezek adni!

Mi itthon,kertben termesztett citromfű,zsálya,kakukkfű vagy csipkebogyóteát iszunk!

2014. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt a teát issza, amit én. Általában Pickwick gyümölcstea, de pont tegnap vettem észre, hogy legutóbb fekete teát vettem (véletlenül). Abból is ivott, bár nagyon minimális teát iszik (inkább csak az enyémből kér egy kicsit), így semmit sem vettem észre.
2014. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!