Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális ha huzamosabb...

Az normális ha huzamosabb ideig szivom az orrát akkor kicsit vérzik neki?

Figyelt kérdés

4 éves fiamnak nathas időszakban orrszi porszival szivom az orrát.

Tudja fújni de mivel fulfajasra hajlamos igy az orrszivas hatékonyabb.

Észre vettem h ha több napig szivom neki akkor vérzik. Nem nagyon csak elszinezi az orrvaladekot.

És ilyenkor mondja is h fáj.

Mennyire kell megijedjek?.ez normális dolog?


2017. jan. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vidd túlzásba az orrszívást! Nem a vérzés miatt, bár az sem jó jel.
2017. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

A neti ayurvedikus orrtisztítás sokkal hatásosabb, a vízben feloldott só segíthet az orrduguláson.

[link]

2017. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tengervizes orrsprayt használok minden orrszivas előtt.



Első

Ezt kifejtened bővebben?

2017. jan. 10. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme az orrspraynek, mert a szívás nem 100%-os. Nézd meg a videót, amit linkeltem,mennyi váladék kijön abból az apróságból. A szívás közel sincs ehhez.
2017. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normáis, ne ijedj meg. Nem kell semmi humbuk.

Pici hajszálerecskék megpattannak az irritált állapottól.inkább legyen kiszívva az orra ésvérezzen kicsit, minthogy pangjon a váladék és arcüreg/homloküreggyulladás legyen belőle.

Nyugi :)

2017. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es, nem semmi. Hol lehet kapni Magyarországon? Köszi
2017. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt. A neten kerestem a fecskendő félét, ami a videóban is van, de csak a kannát találom, amiből önteni kell. A másfél évesemnél annak a használata kivitelezhetetlen lenne, ezért lenne jó a fecskendős megoldás.
2017. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális persze, elpattannak a hajszálerek az amúgy is megkínzott orrában. Nem feltétlenül jó.

Ez az ajánlott orrtisztítás nem tudom miért ayurvédikus? Mások is gyártanak hasonló szerkezetet, mi egy amerikai rendszert használunk, ők 4 év felett ajánlják. Az orrszívóhoz képest tényleg félelmetes cuccokat ki tud mosni.

[link]

2017. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!