Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok, akiknek huzamosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, akiknek huzamosabb ideje nem jön össze társkeresőkön semmi, szerintetek ez a ti sikertelenségetek, vagy ez inkább amiatt van, hogy nincsenek normális lányok / fiúk fent társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Tehát szerinted azért nem jött neked még össze a dolog, mert minden férfi csak dugni akar / minden nő egy válogatós .... irreális elvárásokkal, vagy azért, mert valamit rosszul csinálsz?


Nemre és korra is nagyon kíváncsi lennék.


2016. aug. 13. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
minden nő egy válogatós .... Na mi? nem mered felvállalni? Nő vagy? :D
2016. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Szimplán nem foglalkozok annyira a társkereséssel, hogy sikerüljön. Megnyugtató, de most arra az itteni csajra sem izgultam be, akivel itt beszélgetek.


Ez kb napi 30 perces befektetést jelent. Régebben, mikor komolyan össze akartam valamit hozni, napi több óra kellett hozzá.


26/F

2016. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Noren,biztos sikered lesz ha a csaj olvassa a valaszod.:D
2016. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
Csak beszélgetünk, nem volt szó semmi kapcsolati témáról.
2016. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Míg a nők valóban nem válaszolnak egyetlen kultúráltan megírt, gondosan megfogalmazott, tartalmas levélre sem, ha nem egy félisten jellegű férfimodell képe van a levél mellett, addig a pasik-csak-szexet akarnak duma egyszerűen kamu kifogás arra, miért nem válaszolnak tömegesen a férfiaknak. Egyszerűen nem akarják felvállalni, hogy ennyire felszínesek.
2016. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég nézni mi megy a világba, elég a facebookot látni a tökéletes álom világot kereső önigazolós érzelmi töltetü megosztott képeket látni, nekem már attól elment a kedvem az egésztől. Ahogyan Nők játszanak férfiakkal, aztán meg a mutogatás hisztizés sz.rkeverés h a férfi milyen bunkó, h visszamert szólni..

Na meg eleve olyan dolgokat, helyzeteket kapnak meg önsajnálkozással, amiért nem küzdöttek meg, vagy épp elnéznek egy csomó mindent, ami mondanom sem kell nagyon könnyen fellenditi az embert. Ezt meg hát úgy fogom fel hasonlitás képp mintha határon 2 külön kocsival csempésznének át cuccot, és az egyik kocsit elengedik még mosolyognak is rá,pedig tudják hogy van nálla valami, a másik kocsit meg ott tartják szétszedik és egyből továbbitják elbirálásra az ügyet majd börtönbe az emberrel

2016. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nehéz találni hasonlót,nehéz társat találni!

szerencse kell hozzá,én kitartóan keresem,kerestem!

de társ nélkül is meglehet élni!

a társ rosszban jóban velem kellene lennie...


jobb egyedül mint 1 rossz kapcsolatban!

sok sikert mindenkinek!

2016. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senki nem hibás. Sok jó emberrel ismerkedtem meg társkeresőn, olyat is, aki csak szexet akart, amibe én nem megyek be, olyat is, aki túl lassú hozzám, olyat is, akivel nagyon más személyiségek vagyunk, olyat is, akinek én túl elvont vagyok, stb. Nem hiszem, hogy rosszul csinálok valamit, mert van egy értékrendem, amihez tartom magam, egy önismeretem, és tudom, mik kellenek nekem egy kapcsolathot, ahogy azt sem gondolom, hogy a férfiak a hibásak. Balszerencse, ennyi.

De szerencsére már megtaláltam a párom :).

2016. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as olvastam a választ és nevettem,mert jót mond Noren.
2016. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!