Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula-műtétről tapasztala...

Orrmandula-műtétről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pécsen lesz nekünk, hétfőn, és állítólag aznap haza lehet jönni, de én nagyon félek!
2010. máj. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesten volt és a garatmanduláját is kivették, így eléggé megviselte. Rajta kívül még volt két gyerek, akiknek "csak" az orrmanduláját vették ki, ők sokkal jobban voltak. Viszont mindenki csak egy éjszaka után mehetett haza.
2010. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem nagy dolog szokták mondani !Bár hallotunk már olyat kiveték a manduláját a gyereknek és meghalt!nekem mind a 2 gyerekemnek kivették érzéstelenítővel nem sokáig vérzett hamar elfelejtették!
2010. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orrmandula olyan terület, amiben nincsenek érző idegek. Ezt a kislányom meg is erősítette a műtét után, nem fájt neki a seb helye. Viszont neki nagyon hányingere volt az altatás miatt. 1-et ott kellett aludni. Azt mondta utólag, hogy nem volt nagy dolog. Rossz az elválás a műtő ajtajában, de kap előtte valami bátorítót, de azért készítsd fel őt rá!
2010. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos elmarad a műtét, valamit hallottak a tüdején és majd csak hó végén kaptunk újabb időpontot.

Persze, majd felkészítem, még csak 3 éves lesz nyáron.

2010. máj. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!