Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondtatok a kisfiatoknak...

Mit mondtatok a kisfiatoknak amikor kérdezte, hogy miért merevedik a fütyije?

Figyelt kérdés

Az enyém még csak 1,5 éves, de a múltkor eszembe jutott, hogy mit fogok neki mondani. Gondolom máshogy kell magyarázni ha még kicsi.

Nektek hány évesen merült fel ez a téma? Mit mondtatok?



2017. jan. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, sose kérdezték, annak ellenére hogy gyakran előfordult (ovis, kisiskolás kor). A részletesebb biológiai felvilágosításig (ez nálunk 5.-6.-ban van) elintéztük annyival hogy ez előfordul. Hallottak előtte is a szexről, de a részletek nem érdekelték őket.
2017. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell semmit, mert a mai gyerekek már 3-4 éves koruk körül mindennel tisztában lesznek. Amikor én voltam ennyi idős, akkor még csak azt tudtuk, hogy férfi és nő azért bújik össze, mert így szeretgetik egymást, kb. 5 éves korunkban viszont már mi is mindent tudtunk.
2017. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szóüval a 3-4 éves gyerek már tudja, hogy a kis kukaca megtelik vérrel, meg hogy készül a gyerek stb.? nem értem, mi mindent tud?


Nekem azt mondták anyuék annó, hogy tele van pisivel, azért merev reggel :D és láss csodát, pisi után lelankadt, anyuéknak igaza volt :)

2017. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Pici korban még tényleg azért áll, ha nagyon kell pisilnie, erre magától is rájön.

Aztán ha nagyobb lesz, és elkezd vele játszani, akkor is rájön magától, hogy mitől és miért áll. Mire eljut a maszturbálásig és a magömlésig, addigra pedig igenis illik felvilágosítani mindenről, ami a témakörhöz tartozik.

2017. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kérdezte, hogy miért, csak nagy kacagva körbeszaladt vagy 10x a lakáson egy p*csben, és közben boldogan kiabálta, hogy "megnőtt a kukacom" :D

mondtam, hogy "de jó neked". aztán ennyi.

2017. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!