Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy hoban milyen cipo csizma...

Nagy hoban milyen cipo csizma ami nem ázik át kb egy órám át sem és nem fagy le benne a gyerek lába?

Figyelt kérdés

Eddig mindenével befürödtem.gumicsizma orrát szétmotorozta ősszel csupa víz lett mindene, már télre magas àrkategoriás bakancsféleséget vettem, csuromra átázik egy fél órás úton.


Úgy vinném szánkozni, hoemberezni, hogolyozni, hoban fetrengeni es erre sos cipő kell mert most havazott jól, mire mindene kuka lett..


2017. jan. 14. 02:01
1 2
 1/19 TR75 ***** válasza:

Kapható impregnálóspray, azzal kezeld a cipőt/bakancsot/csizmát.

Vagy, WD-40-nel is befújhatod, esetleg szilikonspray. Vagy a régi zsírozós módszerrel :-)

Amúgy a Gore-tex béléssel gyártott lábbelik a valóban vízállók (persze, az ellen ezek sem védenek, ha felülről, a zokni felől jut be a nedvesség, vagy ha sérült a felsőrész/talp). Viszont ezek a cipők-bakancsok nem olcsók. Az utóbbi kb. 15 évben ilyeneket hordok, abszolút vízállók (főleg, ha rendszeresen ápoljuk őket), csak akkor áztam be, ha a zokni felől érkezett a víz - pl. bringázáskor.

Van több ilyen "-tex" találmány, a Gore-tex-ről tuti biztosan tudom, hogy vízálló.


[link]

2017. jan. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lidl bélelt gumicsizma minden évbe.
2017. jan. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi minden évben deiteches cipőt veszünk pl deichmannban. Nem ázott át egyszer sem és nem fázott benne. KB 7-8e körül van ott. Gyerekcipőboltokban is van ilyen dei tech anyagú vagy van ahol membrános.
2017. jan. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Bádogcsizma.
2017. jan. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aldiban vettük a csizmat. 4000 forint volt és nem ázik át. Nagyon szupi kis csizma.
2017. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Idén mi is így jártunk a cipőkkel, csizmákkal. Ősz óta 4 pár került a kukába, köztük a jól bevált ddstepcsizmánk is tönkrement. Sos a lidlben vettem egy hótaposót és szuperül bírja a strapát. Ha nincs akció, akkor viszont ott nem találsz. A dechatlonban is vannak jók, ott érdemes szétnézni.
2017. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Adidas Performanc bakancsa van mindkét fiamnak. Idáig nagyon jól bírják ezt az időt
2017. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lidlben vetem csizmát lányomnak nem ázik be de ez nincs mindig ,decatlonban néz szét ott is jok vanak .
2017. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Snorri ***** válasza:
Hótaposó dechatlon.
2017. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Richter, csizma - soha nem ázott még át, évek óta azt veszünk - és jó meleg a lába benne.
2017. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!