Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átlagos fiú gyereket hány...

Átlagos fiú gyereket hány éves korában kezdik el érdekli a lányok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert senki ne higgye azt, hogy a fiú gyerekek kis ártatlan lényezetek ilyen téren. Én emlékszem a gyerekkoromra pontosan, lehettem talán 3 éves, de már akkor nagyon tudtam élvezni, ha jó nők (vagy inkább szép, fiatal lányok, tinik) ölelgetnek, pesztrálnak, stb. Persze, játszottam a kis tudatlan gyerek szerepet :D És tudtam különbséget tenni szép, és nem szép között. Tehát, én magamból kiindulva, a fiúgyerekek kicsiként se olyan ártatlanok, mint azt a felnőttek hinnék, épp csak azt nem értem, hogy miért hiszi ezt mindenki? Most vagy csak én emlékszem ilyen jól a gyerekkoromra, vagy valami szuper-korán érő típus voltam ilyen szempontból :D

2017. jan. 14. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
3 évesen is ismerik és érzik a gyerekek a különbséget a nemek között. hogy ki mikor kattan rá az ellenkező nemre (normál esetben) az szerintem egyénfüggő is. Mikor a lányom volt kicsi, középső csoportban kezdtek kibontakozni a nagy szerelmek.
2017. jan. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy óvodás korában is lehet szerelmes egy gyermek.
2017. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már óvodás korunkban, hogy mondtuk ki kivel fog összeházasodni, stb. Iskolában meg 7-8 évesen a fiúk szerelmes leveleket írtak a lányoknak. Vicces volt, mert 2 naponta váltogatták, hogy ki a favorit, és akkor minden fiú annak a lánynak írt.
2017. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!