Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyakori, hogy testvéreknek...

Gyakori, hogy testvéreknek teljesen különböző a szemszínük?

Figyelt kérdés
Egy apától gyönyörű kék és sötétbarna?

2017. febr. 6. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy testvérpàrt.A nagy barna szemű a kicsi kék.Kislànyok.
2017. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk lánytesók, és semmiben nem hasonlítunk, pedig egy anyánk és apánk van. Én szőke, zöld szemű, hófehér bőrű, bögyösebb alkat vagyok, a nővérem msjdnem fekete, kreol bőrű, sötétbarna szemű és lapos. Szóval nem ritka, hogy teljesen különböző :)
2017. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem gyakori de elofordul.
2017. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szemem szinte már fekete,a bőröm kreol,alacsony vagyok és testesebb. Az egyik öcsém barna szemű,magas,izmos. A másik öcsém zöld szemű,hófehér bőrű,magas,soványka.
2017. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bármi lehetséges. Vannak tesók, akik egyáltalán nem hasonlítanak. Van, ahol az egyik totál olyan, mint az anyuka. A másik meg totál olyan, mint az apuka. Persze vannak nagyon hasonló testvérek is. A szemszín sem feltétlenül ugyanaz minden testvérnél.
2017. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyunak kék apunak barna a szeme. Nekem kék, a húgomnak barna.
2017. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, ez nem csak az apától függ, sőt, egy-egy meghatározó külső jegy generációkra is "elbújhat", aztán előjöhet, akár anyai, akár apai oldalról.
2017. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Negyen vagyunk testverek, ketten barna szemuek, ketten kek szemuek. (Anyukam kek szemu es a szulei is azok voltak, apukamnal mindenki barna szemu).

Nekunk ket gyermekunk van, az egyik barna szemu, mint en, a masik kek szemu, mint az apja (a ferjemnel 3 generaciora visszamenoleg mindenki kek szemu egyebkent).

Egyebkent a gyermekeim borszine is kulonbozo, az egyik mar-mar kreol, mint en, a masik szinte mint hoferke. :)

2017. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Anya és hugom szürkéskék szeműek, apu és én sötétbarna szeműek vagyunk. A hajam is barna, a férjem is barna szemű, barna hajú. A lányunk sötétszőke és szürkéskék szemű (dettó mint anyu és hugi). A fiunk nem tudom, hogy milyen lesz, most 4 hónapos...a szeme mintha sötétedne, de majd látjuk.
2017. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! :)
2017. febr. 6. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!