Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketeket rokon babával...

A gyereketeket rokon babával nézték már testvéreknek?

Figyelt kérdés
Az én fiam 21 hónapos, a tesóm 2 fiam 5 és 7 éves. A múltkor a sógornőmmel volt az én fiam is, és mondták neki, hogy milyen aranyos a 3 fiú, úgy hasonlítanak egymásra, mint 3 tojás (egyébként tényleg). Az unokaöcséim kiskori képeiről mindenki azt hiszi, hogy az én fiam.
2011. jún. 29. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nem volt, de egyszer régebben, mikor az unokahúgomat pesztráltam és elvittem babakocsival csavarogni, azt hitték, hogy az én lányom. Jó poén, akkor voltam 16 éves.
2011. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamat szomszéd kisfiúval (egy hónap különbség van köztük) nézték ikernek. Úgy, hogy ott volt az ő anyukája is, és megkérdezték, hogy ikrek a gyerekek?
2011. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van, hogy valóban hasonlítanak egymásra a rokon gyerekek, és olyankor simán előfordulhat, hogy összekeverhetik a szülőket. Főleg ha azt írod, hogy tényleg egyformák.

De pl. nálunk egyszer az történt, hogy a barátnőm, férjem és én elmentünk sétálni a babánkkal, aztán férjemmel beszaladtunk a boltba, és mire kimentem a barátnőmnek ott magyarázta egy nő, hogy mennyire is hasonlít rá a gyerek. :) Azt hitte a barátnőm az anyja.

Pedig nem is hasonlítanak, csak sokszor azt vettem észre, hogy úgy érzik az emberek valamit kell mondaniuk, és az első ami eszükbe jut, hogy hasonlítgatják a babákat. :)

2011. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nővérem fia 20 hónapos, az enyém 21:-) Nálunk is ikreknek nézik Őket. Gyakran meg is kérdezik melyikünk a szerencsés:-)
2011. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A két keresztgyerekünkkel sétáltam a városban terhes kismamaként első gyermekemet várva, mikor megállított egy cigányasszony, mondta hogy jósolna. Köszöntük, nem kértük. Mire búcsúzóul elmondta, hogy látja a jövőmet ugyanolyan szép és egészséges lesz a harmadik gyerekem, mint ez a meglevő kettő!

Lehet hogy a jövőbe látott, de a múltamat nem túl tisztán láthatta...:)

2011. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kis unokahugával nézték őket testvéreknek. Egy hónap a különbség köztük.
2011. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislányára szoktam vigyázni, 3 hét van a két gyerek között és mindig megkérdezik, hogy ikrek-e! Pedig egy picit sem hasonlít a két gyerek! Viszont unokaöcsém és a lányom, mint két tojás, 3 év van köztük. De olyan még nem volt, hogy tőlem megkérdezték volna, hogy testvérek-e, lehet, hogy sogornőmtől igen azt nem tudom! :o)
2011. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!