Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 és fél évesen vinnétek...

6 és fél évesen vinnétek moziba a gyereketeket, vagy még korai?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A negyevest is elvittem, mesefilm volt, siman vegignezte. A tied lehet hogy a Bogyo es Babocat is vegigorditana, mert retteg a sotettol. A sajat gyerekedet neked kell ismerni, de azert 6 es fel evesen talan kibir egy masfel oras filmet.
2017. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekfuggo. Ha vegigul egy masfel oras meset akkor igen.

Kisfiam a 4. szulinapjan volt eloszor, siman vegignezte egyetlen hang nelkul, nevetett a vicces jeleneteken es feszulten figyelt ha izgi resz volt (Repcsik 2). Mogottunk ket kisgyerek vegig izgett-mozgott, felallt, beszelt.

Baratnom 5 es fel evesen vitte a gyerkocot, o peldaul felt mert sotet es hangos, meg eleve 20 perces meseket szokott csak vegignezni.

Te ismered a gyereket, hogy zavarja-e a moziban a kornyezet illetve hogy masfel ora nem keves..

2017. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
4 évesen vittük el őket először. Itthon teszteltük, hogy végignéznek-e egy ilyen hosszú filmet, sötéttől, hangoktól nem féltek, nekik való filmet választottunk.
2017. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bocsi régen voltam moziban, nem tudtam mikortól visznek gyerekeket, aztán nem akartam a s.ar anya lenni, aki ilyen "hangos, agyat tompitó " helyre ekkora gyereket visz.
2017. febr. 8. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is 4 éves volt, a Kis kedvencek titkos életét néztük. Mi úgy mentünk el, hogy akármi lesz, ha valami nem jó, akkor kijövünk és ez a tudat teljesen megnyugtatott. Örömmel tapasztaltam, hogy az átlagosnál jóval halkabb volt, így azzal nem volt gond, a szemüveget sem akarta levenni, az utolsó 10 percben felállt a széke elé és úgy nézte, otthon is általában így szokta egyébként, állva nézi. Nyilván a tied lehet teljesen más, de alapvetően van ilyenre is példa, tehát nem kizárt, hogy a tied is jól viselkedne :)
2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 3D-re mentünk, nagyon tetszett neki.
2017. febr. 12. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy minden rendben volt! 😊
2017. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!