Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem korai még ennek a lánynak...

Nem korai még ennek a lánynak a sminkelés, mert annyira fiatal még?

2017. jan. 25. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is próbálgattuk anyukánk sminkcuccait általános iskolás korunkban. Csak nem volt kameránk, nem vettük fel, nem volt net, nem volt youtube. Szóval nem került a nagy nyilvánosság elé :)

Gondolom, ő sem így jár-kel minden nap az utcán vagy az iskolában.

Egyébként aranyos, kis szolid sminket csinált.

2017. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogynem..Én pont a napokban találkoztam egy kislány facebook profiljával, 10-11 éves (tényleg annyi!) de 5 kg smink, csücsörítős képek, pózolás barátnőkkel. Nem tudom, hogy ez miért lett divat, és ráadásul a szülők is fent vannak, valószínűleg látják is ezeket a képeket, de rájuk hagyják szerintem. Én már fel sem tudok ezen háborodni, nem az én gondom lesz, hogy lesz ez kezelhetetlen 15 éves lányuk önértékelési problémákkal..
2017. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Ő egy transzszexuális lány! Átalakult már fiúból. Nézzétek meg.

https://www.youtube.com/watch?v=DUuyR2tsGVs

19L

2017. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

3: ez így csak egyre rosszabb.

Attól, hogy hosszú a haja, és úgy keni magára a festéket, mintha muszáj lenne, még nem alakult át lánnyá. Tudod, a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk.


Ez pedig egy nagyon szomorú történet.

2017. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint ő egy 14 éves kisfiú, aki sminkel. Hát nem tudom, hogy fiú esetén hány éves kortól nem lenne korai...
2017. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

3: én ehhez nem tudok hozzászólni, mert számomra ez olyan dolog, ami teljesen érthetetlen. El sem tudom képzelni, hogy egy kisgyerek ennyire ismeri, tisztában van önmagával, hogy ő tudja, hogy nem fiú, hanem lány. De biztosan van ilyen.

Viszont ez nem befolyásolja a véleményem (1) a sminkelésről.

2017. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az elsővel.

Mi is kentük egymásra anyukák sminkcuccait suli után, aztán mire hazaért győztük lemosni. :)

Mérges volt, mert nagy részük "Jugóból" volt, mi meg szétkentük.

Persze amiket én kaptam gyereksminkcuccokat ('90-es évek eleje) nem voltak annyira jók. :)


Nem volt net, mobil kamerával, stb.

2017. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

És kozmetikus lettem...

2017. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha szereti sminkelni magát, akkor miért ne tegye. Újabban fiúk is sminkelik magukat. Senkinek nem ártanak vele. Amennyiben a kisfiam szeretné, én kisminkelném. Amúgy a homoszexualitást keverik a traszgender fogalmával. Náluk a pszichológiai nem egyezik a testi nemével.
2017. jan. 25. 19:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a video után jöttem rá, hogy lány. Köszönöm 3-as.
2017. jan. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!