Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell véleményt nyilvánít...

Miért kell véleményt nyilvánítani amiért én este 10kor fürdetem a lányomat?

Figyelt kérdés
2 éves múlt decemberben, mi ehhez szoktunk hozzá, én magam is hajnal 4 kor alszom el.
2017. febr. 16. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem normalis, amit csinalsz. Igaza van a baratnodnek.
2017. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

ha nem akarod hogy véleményt mondjanak róla-akkor inkább ne meséld el..

De leht nem rosszindulatból mondta a barátnőd hanem azért mert igaza van. előbb utóbb át kéne térned a normális fektetéshez.. mert a gyerekeddel szúrsz ki

2017. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akarsz negatív véleményt hallgatni, inkább az ilyen és ehhez hasonló dolgaidat ne meséld senkinek.

Egy pici gyereknek 8kor, de nagyon legkésőbb 9kor ágyban a helye. Meg vannak az alvás ritmusok amik akkor alakulnak jól (estétől reggelig) ha a gyerek időben ágyba kerül. El sem tudom képzelni, hogy este 9-10kor még mit tudtok csinálni.

Jöhet nekem itt bárki azzal, hogy mert ilyen a gyerek, ez akkora baromság. A gyereknek az lesz később is a jó amit már pici baba korban kialakítanak neki. Nálunk mindkét gyerek legkésőbb fél8kor már ágyban van, mindig is így volt (kivéve egy-két eset, nyáron stb...), ezt szokták meg. Te magad meg hajnal 4kor fekszel le? Hát gratulálok? Bulizol éjjel vagy mi? Aki egész nap gyereket nevel, főz, takarít, az nem bírja 4óráig.

Szóval ez vagy egy kamu kérdés vagy inkább meg se szólaltál volna mert ezek után kapod majd igazán a negatív véleményeket.

Lehet lepontozni!

2017. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Előttem is sokan leírták... igaza van a barátnődnek. És ha 10kor fürdeted, akkor ezek szerint kb 11kor alszik el. Ez nagyon nem normális!! Még szerencse, hogy vannak olyan barátnőid, akik segítenek ráébredni, hogy mennyire rosszul végzed az anyai teendőidet.
2017. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert nem normális dolog ,szerintem nemsokára át kell álnod a 7-8 òrakor fürdés fekvésre ,mert az oviba no meg munkába is oda kell időben érni.
2017. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van a barátnõdnek, viszont köze nincs hozzá, a ti dolgotok, nektek lesz rossz késõbb, nem neki.
2017. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%
remélem kamu. hogy lehet valaki ilyen állat szulo?
2017. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!