Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te sok fényképet készítesz a...

Te sok fényképet készítesz a gyerekeidről? Hogyan hol tárolod? Szépen rendszerbe van rakva vagy csak fel van dobálva a gépre? Most nézegetjük a 2 éves gyerkőcről a képeket és 4-5 ezer kép tuti van.

Figyelt kérdés
Mi családunk egyáltalán nem számít egy nagy fotózkodós családnak. Te szépen szelektálod rosz képeket kitörlöd rendszerezve tartod a gépen cd-re kíírod vagy hol tárolod hogy el ne vesszen? Mennyi képed lehet kb a gyerkőcökről és hányszor szoktad visszanézni?
2017. febr. 22. 23:16
 1/10 anonim válasza:
Két fiunk van.Igaz már felnőttek! (40-2 évese) Számtalan képeke vannak. Rendezve albumba, és a számítógépen szkennelve. Igaz amit nem jónak ítéltem azt a photoshop Lajtrom, és az cs5-el javítottam. szépen sorba rendezve!van lemezre is és van pendrieven is.
2017. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
helyesen 40-42 évesek, bocsi
2017. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
20 honapos, 8000 kep, iCloudban ( Apple tarolo helye ) tarolva.
2017. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hat nalunk apa a fo fotos...nekem is van a telefonomban pat ezer kep a gyerekekrol,es mar egyszer apa felrakott 2000 korul a tera lemezre.(juni vegen vettem ezt a telefont)

Szoval en sokat csinalok,de aztan ha apa nem lenne,nem tudom mikor kerulne biztonsagos helyre....a regi telom a pici szuletese utan 2 honappal megadta magat,az osszes keppel ami rajt volt...

Altalaban 1-2 hetente vegignezegetem a kepeim,es a rosszakat kitorlom.

Amiket apa csinal az o telefonjaval azok havi rendszerezessel kerulnek fel a terara.

Engem is mindig cseszeget,hogy rakjam fel havonta de en mindig elfelejtem.

11 hos a legkisebb,azota kb 5-6 ezer kep es rengeteg video kerult fel a terara a gyerekekrol.plusz a jelenleg a telefonomon levo kepek.

Lesz mit nezegetni ha felnottek.

A nagyokrol sajnos az osszes pici kori kep elveszett,mert a volt parom cseszett ra,nekem nem adta oda a gepet es a vegen meg ki is dobta.csak par elohivott,es forumra feltoltott kep van meg roluk pici korukbol.

2017. febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pc ,laptopon,program rakja idörendi sorendbe mapákba de rossz képeket csak ritkán törlöm ki ha van kedvem bibelödni ilyenel.
2017. febr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-2000 kép kb. Laptopom tárolom albumban és ami nem sikerült pl belemozgott, azokat kitörlöm. Van nyomtatva is kb 150 db, azok hagyományos albumban vannak. 17 hónaposom van. Főleg az album szokott a kezembe kerülni, néha gépen is visszanézem, de meg nem tudnám mondani milyen gyakran.
2017. febr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Harom gyerek, tobb ezer kep. A rosszakat torlom.

Tobb helyre mentve vannak.

Az albumokat elnevezem. Pl.: 2016. karacsony, Lena 8 eves stb.

2017. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég sok képet készítek róla, de szelektalok. Ami jó, azt felhőben tarolom. A legjobbak pedig kinyomtatva igazi, lapozgatos albumba kerülnek.
2017. febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 gyerekemről szerintem tízezres nagyságrendben van fotó. Amikor baba volt még azt is lefényképeztem, hogy decukinpislogmáááár! :D és nyilván minden képet megtartottam.

Most 6 éves, és elkezdtem szelektálni, babaképek között is, ami rossz, homályos, az kuka.

Egyenlőre csak a szg-en vannak otthon, illetve amit telefonnal készítek, az automatikusan meg a google tárhelyére. ott szelektálni is könnyebb.


évente 1-2x nekigyűrkőzök kiválogatni a legjobbakat, azokat előhivatom, és szétosztom a családban is nagyszülőknek, dédinek, nagynéninek. És jó részük albumba kerül...ne, de már jó ideje csak borítékban várja, hogy végre legyen rá időm.

2017. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, és vissza szoktam nézni viszonylag gyakran. szoktam köztük keresgélni, pl ha hordozós kép kell, vagy olyan, amin van vmi sk cucc... és ha már ezeket keresem, elnosztalgiázgatok 1-2 órát simán :)
2017. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!