Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis kisgyerekednek...

Bölcsis, ovis kisgyerekednek magad készítette jelmeze volt vagy készen vett?

Figyelt kérdés

A magad készítette alatt azt értem, hogy pl. ha pillangó, akkor nem boltból, kölcsönzőből (ki)vett kész ruha, hanem pl. a szárnyát, csápját otthon varrtad, kartonból készítetted (esetleg a gyerek is belefstett.


Vagy egy mackó kapott barna nadrágot, pulcsit, és a füleit megcsináltad, kapott egy házi mézescsuprot stb.


2017. febr. 23. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csiga volt. Mi csináltuk. Vagyis a férjem, én csak bevásároltam hozzá, de mivel két balkezes vagyok, így a közelébe se mehettem, míg készült. 😀
2017. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindháromnak vásárolt jelmeze volt/van.Abszolút antitalentum vagyok(ami a szabást-varrást-"hogyan készítsek tökéletes jelmezt" projektet illeti).
2017. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Óvónéniként azt ajánlom, ha elfogadhatóra meg tudod csinálni, inkább te készítsd el. Egy bolti jelmezes gyereknek sem csillog úgy a szeme, mint azoknak, akik hatalmas lelkesedéssel és büszkeséggel mesélik, hogy anya/apa egész héten készítette a jelmezüket. :)
2017. febr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Enyémnek vett jelmeze van mert nem tudok varni és időm sincs rá ,ellenben a lányomnak csillogott a szeme mikor megkapta a katica jelmezt amit vetem neki .mert azt kapta amit kért.
2017. febr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi keszitjuk itthon.

Voltak mar: hercegnok, katica, mehecske, kemenysepro, indian, afrikai asszony stb.

Harom gyerekem van.

2017. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Kölcsönöztük a fiam jelmezèt. Sem időm sem tehetsègem nincs otthon kèszíteni.
2017. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Készítem,nalam ez elvi dolog.
2017. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Legalább egy két dolgot érdemes megcsinálni házilag, hogy lássa a gyerek, hogy készül, esetleg segítsen benne. Szerintem ennek az ünnepnek is az a lényege, hogy összehozza a családot a közös programmal. Ha tündér lesz a gyerek, vegyél szárnyat, de csillámozzátok közösen össze, hogy szebben csillogjon. Ehhez még tehetség sem kell.
2017. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Sith lovag volt, vett jelmez lézerkarddal együtt. De az apukájával csináltak papír masé( nem tudom hogy írják) szarvakat maszkkal együtt.

Amíg kisebb csoportos volt csináltuk a jelmezét de nincs nagy kézügyességünk. Utolsó farsang ahol beöltözik.

2017. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Eddig minden jelmezét én készítettem.

Volt Donatello (tini nindzsa teknőc) a bölcsiben, az oviban pedig triceratopsz, darth vader, tűzelementál (halloweenkor, mert unokatesókra rátört az ijesztegethetnék), Aragorn.

2017. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!