Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis kisgyerekednek...

Bölcsis, ovis kisgyerekednek magad készítette jelmeze volt vagy készen vett?

Figyelt kérdés

A magad készítette alatt azt értem, hogy pl. ha pillangó, akkor nem boltból, kölcsönzőből (ki)vett kész ruha, hanem pl. a szárnyát, csápját otthon varrtad, kartonból készítetted (esetleg a gyerek is belefstett.


Vagy egy mackó kapott barna nadrágot, pulcsit, és a füleit megcsináltad, kapott egy házi mézescsuprot stb.


2017. febr. 23. 00:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Èn csinálta, anyösommal együtt mindig. A bolti jelmezek nekem olyan szánalmasak. Mondjuk fiam még soha nem akart valami olyannak beöltözni ami kapható. Idèn sajna feleslegesen dolgoztunk mert beteg lett. Dr. Brown lett volna.
2017. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Az enyém csontváz akart lenni, eszembe nem jutott, hogy magam készítsem.

Más éveken rendőr (mindent vettünk), dinoszaurusz volt (csináltam).

2017. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Azért érdekelne, hogy az sk jelmezek készítői mért lttek lepontozva... á, költői kérdés volt.
2017. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Az én lányom még nem jár közösségbe, de épp reggel hívott a barátnőm, hogy cica szetetne lenni a kislánya a bölcsiben. Béna vagyok, de 10 perc alatt raktam össze egy cica jelmezt.


A bolti jelmezek nagyon gagyinak tűnnek (pl. Tescos Hófehérke jelmez), a kölcsönzősök biztos jobbak, de nekem szimpatikusabb, ha a család dolgozik rajta. Nem mondom, vannak olyan gyerkőc ötletek, ami nehezen kivitelezhető, de akkor is megpróbálnánk.

2017. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Én készítettem eddig mindig. 3 gerkőcöm van, még csak 2nek kell.. :D

Szeretem csinálni, megmozgatja az agyat egy kicsit, jó dolog alkotni szerintem. Mondjuk a pánikrohamokat, hogy kész legyen időben, szívesen kihagynám, de sajna vele jár. :)

Eddig volt csajos bohóc, erdei tündér, Eperke, tűzoltó tűzoltóautóval, idén meg utolért minket is a Jégvarázs bolondéria..

2017. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

3 gyermekem van, volt már mindenféle jelmezünk.

Kisfiamnak voltak készen vett jelmezei: méhecske, pókember; és volt amit mi csináltunk itthon: kisvakond, pilóta, ehhez apa alkotott egy hatalmas repülőgépet, amibe beleült.


2 kislányomnak is volt már mindenféle jelmeze. Idén vegyes volt, a ruhákat vettem nekik, de csináltunk hozzá kiegészítőket: angyalkának glóriát, a tavasztündérnek fejdíszt, virágos csuklópántot és varázspálcát is.

2017. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. febr. 23. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!