Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » El tudná nekem valaki magyaráz...

El tudná nekem valaki magyarázni hogy mitől lesz valaki autista, és kisgyermekkorban hogyan lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mert láttam egy autista kisfiút és elgondolkodtam
2010. máj. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt találtam.

2010. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
röviden: az autisták legfőbb gondja, nem képesek belelátni mások fejébe- azaz nem tudják előre elgondolni, a következő pillanatban mi fog történni. Így számukra nagyon félelmetes az egész világ. Emellett nehezen értik a beszédet. Legfőbb tünetei: a beszédfejlődés késése, elmaradása, viselkedésben agresszivitás, dührohamok, rutinokhoz való ragaszkodás-midig mindennek ugyanúgy kell történni, ez ad nekik biztonságot.
2010. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mit vettél észre a kisfiún? Miben volt más mint a többi gyerkőc?
2010. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!