Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 evesnek napszemuveg? Velemen...

2 evesnek napszemuveg? Velemenyek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
jó dolog, ha nem ég ki a gyerek szeme 40 fokos kánikulában. szerinted mégis mi lenne a véleményem?
2017. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Még 1 éves sem volt mikor csináltattunk neki. Láthatóan zavarta a fény. Gyorsan megszokta. Én is mindig hordom már tavasszal is( nagyon érzékeny a szemem)
2017. márc. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg jó dolog, mert védi a szemet, de ha gagyi divatszemüveg csak és nem rendelkezik 100%-os UV szűréssel akkor a sötétben kitágult pupillába csak több káros sugárzás jut, így rosszabb, mintha nem viselné. Tehát csak drágát éri meg venni optikában, az meg egy két évesen nem valószínű, hogy hosszú életű, vagy minimum karcmentes lesz. Persze biztos vannak nagyon nyugodt gyerekek, akik úszószemüveg-szerű megoldásokat is megtűrnek... Szerintem a napellenzős sapka az univerzálisabb megoldás e korban.
2017. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt napszemüvege kb 2,5 éves korától, de max tíz perces sétánál volt rajta vagy még addig se. És ennyit is csak azért, mert anyának is van. Sok gyerek meg se tűri a fején. A játszótéren nem praktikus és kényelmes, a gagyi napszemüveg ártalmas. Az se jó ha nagyon hozzá szokik és fényérzékeny lesz a szeme. De mivel ekkora gyerekre általában sapit adunk és igyekszünk az árnyékban maradni, ezért a sapkát szoktam úgy választani, hogy árnyékoljon is.
2017. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt tavaly nyáron a fiam, volt napszemüvege és hordta is.
2017. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet neki, csak optikában vegyétek, ahol biztosan uv szűrőset adnak. Jól írták, ha csak egy sötét üveg, az rettenetesen ártalmas. (Nemcsak gyereknek, hanem felnőttnek is természetesen.)
2017. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Igen, tudom, hogy UV szuros kell ( nekem szemmutet miatt kellett honapokig, ugyhogy akkor jol utanaeztem ezeknek, mert meg az optikaban sem mindig jok am! Vannak helyek ahol bemerik ugyhogy ott veszunk ha kell majd )


Inkabb arra voltam kivancsi, hogy mennyire turik meg a gyerekek, mert az enyem sem sapkat, sem eloket, semmit nem turt meg soha magan.

2017. márc. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!