Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Varga Vanda Viktória szép név...

Varga Vanda Viktória szép név lenne?

Figyelt kérdés
Nektek hogy tetszik ez a név? Vargához szép neveket esetleg tudnátok?
2017. márc. 18. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
vvv.anyukanaknincsenfantaziaja.hu
2017. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Vanda ok, Viktória nagyon nem
2017. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Első kommentelő..

Az én nevem is Varga Vanda Viktória.

Személy szerint szeretem a nevemet.

Szerencsére az apa is Varga és mindenképpen utánnam szeretné elnevezni a babát. Szerintem szép hangzása van neki..:)

2017. márc. 18. 22:51
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem jó ötlet ugyanazt a nevet adni. Legyen Varga ...egy férjed által választott név....Viktória/Vanda.
2017. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jobban hangzik a Varga Veronika Vanda, ha mindenkepp ezt a nevet akarjatok, de ez sajat velemeny. Viszont igy is sok egy kicsit, hogy mindegyik nev v betuvel kezdodik. De szerintem elfogadhato. Talan keresgeljetek meg neveket, hatha megfogja valamelyik a tetszesedet. En peldaul a csaszarra varakozva dontottem el, hogy mi legyen a lanyom neve, akkor jott egy erzes s mikor meglattam a gyermekem, ereztem, hogy jol dontottem, mintha o sugta volna. Addig teljes kodbe voltam a neveket illetoen.
2017. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Itálni fogja mint a sz@rt ezt most megmondom. Nekem fele ilyen hosszú, egy év mire leírom, sehova nem fér ki, füzetcímke semmi. Mellesleg a 3v miatt csúfolnák. Inkább Varga Tímea Varga Júlia Johanna Daniella Szonja Krisztina Lilla Viola Bernadett Nóra. Ezek mennek hozzá véleményem szerint.
2017. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

ha a te neved is ez akkor páne ne!

találj már ki valamit, ha apuka meg lászló, akkor a fiúgyerek is az lenne?

2017. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
júlia, johanna.....egyre jobbak...szörnyű
2017. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább Lakatos Euklidesz Fejdísz Ászra tippelek. De lehet a vége Viktoriál... akarom mondani: Viktori János. Csak tipp! Bocs, ha nem jön be...
2017. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
...esetleg Gyula utána szabadon: Vanda Vikidál... vagy fordítva... nem tudom...
2017. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!