Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Varga Vanda Viktória szép név...

Varga Vanda Viktória szép név lenne?

Figyelt kérdés
Nektek hogy tetszik ez a név? Vargához szép neveket esetleg tudnátok?
2017. márc. 18. 22:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%

Jobban hangzana a

V. Emese vagy V. Anita

2017. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%
V. Szilvia
2017. márc. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

Elég megosztó véleményem van erről.

Szerintem az az anya, aki maga után nevezi el a lányát, enyhén nárcisztikus. Pasiknál általában rá van fogva a hagyománykövetéshez, mert már egy ideje minden fiú a családban ugyanazt a nevet kapja, ettől függetlenül nekem ugyanúgy agyrém. Nem elég, hogy a vezetéknév ugyanaz?!


Három név szintén csak macera. Szoktak ilyet nagyszülők honorálása képpen vagy ilyesmi, azt megértem, bár én örülök, hogy nekem csak egy keresztnév jutott.


Édesanyám neve soha nem fér ki sehova, ha ki kell töltenem valami hivatalos dokumentumot.


A gyerekek kiszámíthatatlanok, lehet hogy szekálnák miatta, lehet hogy nem.

Én véleményem szerint túlzás és megintcsak lehet én vagyok a bunkó, de ha valakinél ilyen fura nevet látok, mindig azon gondolkodom, hogy a szülei vajon miért ezt adták neki.

2017. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az egyik keresztneved vigye tovább. A Viktória nekem jobban tetszik a vezeték névvel. Egyébként fiam osztály társa is az anyuka nevét vitte tovább plusz egy keresztnév. A kutyát nem érdekli.... Legalább is a negyedikes gyerekeket biztos nem. Én név mániás vagyok....szeretem a különleges párositást is :-)


A mi kislányunk Vivien Orsolya lett.

2017. márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló nevem van, mindenki egész életem során dicsérte, hogy milyen szépen alliterál.


Én is szerettem, nekem mindenhova kifért, pedig 10 szótagú a vezetéknévvel együtt.


Viszont nem viselném az anyám nevét. Nekem külön név kellene. Az öcsém az apám nevét kapta, nem szereti. Nekem is zavaró.


Szóval én kicserélném az egyik vs nevet egy másik vsre, és a Viktóriát vagy a Vandát tenném harmadiknak.


A lányomnál is gondolkoztam ezen, de nem találtam szép K betűs nevet neki. Pedig nagyon klassz családi hagyomány lehetne.

2017. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem szép név. Erőltetett. A Varga Vanda pedig nevetséges hangzású. Mint valami mese szereplő.

A 2 keresztnévvel egyébként nincs baj. Az összes rokonomnak az van és senki nem utálja. Sőt, többnek hasznos is volt. A 2 keresztnevűek csúfolásáról még életemben nem hallottam.

2017. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem adnék vezetéknévhez alliteráló keresztnevet, két keresztnév esetén pláne nem.
2017. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem nevezném el a gyerekem saját magamról. Oké, millió ember él azonos névvel(Kovács János, Szabó István, stb, ) de nem egy családban. Vanda Viktória te vagy, ő a gyereked lesz, más személyiséggel. Legalább az egyik neve legyen más.
2017. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
Majd azt képzeld el, amikor tölti ii hogy anyja leánykori neve. Egy párszor tuti mondják majd neki, hogy anyuka neve kellene...
2017. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok....marmint tulzas. A Varga Vanda mar onmagaban tulzas (csak "a" maganhangzo van benne, egyszeruen nem hangzik jol). Hozza meg egy haromszotago, szinten alliteralo, hat nagyon nem szep, ne haragudj.
2017. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!