Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felfázásra milyen gyógyszer...

Felfázásra milyen gyógyszer jó még 7 évesnek? Nem engedi hogy beadjam. Lent folytatom.

Figyelt kérdés
7 éves kislányom csúnyán felfázott, tegnap ügyeleten voltunk, nagyon sokszor pisil, mindig keveset és nagyon fáj neki olyankor. Megvizsgálták, azt mondta a doktor, hogy hólyaggyulladás, gennyes a pisije is. Antibiotikumot kapott és gyulladáscsökkentőnek kúpot írtak neki fel. A bogyót beveszi, de a kúpot nem engedi, reggel, meg este kell egyet, tegnap este nagy nehezen sikerült de reggel nem hagyta,igy kimaradt. Állítólag nagyn rossz volt neki, pedig nagyon óvatos voltam,hogy adjam be este, hogy ne okozzak fájdalmat? Köszönöm a segítséget.

2017. márc. 19. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Melegítsd meg egy kicsit, hogy ne legyen kemény.
2017. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem elég lesz az antibiotikum. Igyon és pisiljen sokat.
2017. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Iszik és pisil is sokat, de nagyon fáj neki. Én is szívesen kihagynám a kúpot,nem szívesen dugok a fenekébe semmit, de az orvos szerint muszáj.
2017. márc. 19. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Hogyhogy milyen gyógyszer jó még?? Csakis azt add, amit az orvos írt. Nem kell kevergetni más hatású készítményekkel.

Azért egy 7 éves már megérti az észérveket.

2017. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Kend be vazelinnel a kupot meg a feneket, ugy konnyen becsuszik es nem fogis neki fajni

Mondjuk ha ragorcsol szegeny, akkor igyis ugyis fajni fog neki

2017. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Egy u.n. forró fürdő + forró tea lefekvés előtt. Persze ez a forró kifejezés ne tévessze meg a kötekedőket!
2017. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Gyulladásra - különösen húgyúti fertözésre - a "forró" = meleg fürdö kimondottan ártalmas!!!!!!!
2017. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztos van más fajta kiszerelésben a gyógyszer.

Én például a rowatinex vény nélküli aprócska lágy zselatin kapszulát szedem ilyenkor.

Ha nem akarja biztosan nem erőltetném. Vissza mennék a dokihoz és íratnék szájon át szedhető gyógyszert ha vény nélkül nem kapható.

Nekem egyszer menstruációs görcsökre váltottak ki a szüleim görcsoldót mert kihánytam a szájon át szedhetőeket így nem tudtak felszívódni.

Nagyon rosszul voltam, egyetemista, mégis képtelen voltam a fenekembe nyomni a kúpot. Szerencsére csak egy erősebb gyógyszerre kellett váltanom és ha ezt időben beveszem, akkor megelőzhetem a hányást és nem kell kúp sem.

Tampont sem tudok használni, mert nem bírom elviselni, a felhelyezése is nehézséget jelent számomra.

Lehet hogy sokan elképzelni nem tudják de szerencsére az én szüleim kiskoromban sem erőltették a kúpot, sőt már az orvosnál kértek más fajta megoldást hogy megkíméljenek.

2017. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Holnap hívd fel a gyerekorvosotokat, és beszéld meg vele. Lehet, hogy van nem kúp formában ugyanez a gyógyszer és probléma megoldva.
2017. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

Milyen beteg orvos ír fep egy kislánynak 7évesnek kúpot?

2 évesemnek sem adok nem egy ilyen nagynak.

Kamillásfürdő+sok folyadék + antibio

2017. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!