Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy kisfiúnak fülbevalót lövetnek a szülei?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetszik.
2017. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha majd felnő, eldönti akar-e fülbevalót. Főleg kisfiú esetén. Mert lánynál még feltételezi az ember, hogy valószínűleg haszna lesz belőle, de így csak leszólhatják, mert sok a homofób még az országunkban.
2017. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Pár napja láttam ilyet, és ledöbbentem. Szegény fiúból bohócot csinál az anyja.

Az ilyen anya vajon lányt szeretett volna, és nem tudja elfogadni hogy fia született?

2017. márc. 23. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Az, mint amikor lánynak lövetnek! Felháborító és érthetetlen! Csak azért mert ez "elfogadott" még ugyanolyan mintha pl az orrukat vagy a szemöldöküket lyukasztanák ki..
2017. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Értetlenül állok a dolog felett.
2017. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem igy a gyermek alapvetően negativ benyomást kelt, nekem nem hiányozna hogy oviban a nevelők, v később a tanárok kipécizzék maguknak.

Ez feltűnőségi megjelölés.


Más amikor egy kamasz akar más lenni mint a kulturánk és más igy látni egy kisgyermeket.

Engem pl rendesen körömlakkozott 2-3 évestől kirázott a hideg, ugy kellett magam emlékeztetni hogy szülőt minősit, nem a gyermeket. mindenesetre mosolyogni se tudtam rá

2017. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Majmok a szülei és a gyerekből is majmot csinálnak...


......

Kislányon a körömlakkot nem látom annyira vészesnek (feltéve, hogy nem töltenek fel róla fotót a netre), én is akartam utánozni a felnőtteket, csak nekem nem engedték, bárhogy hisztiztem... :( Emlékszem, mennyire vágytam piros körömlakkra. :)

2017. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Az még oké is lenne hogy egy két körme játszásibol, na de komoly műgonddal mindet..

A gyermekek önmagukban szépek sőt még majszosan is, kár művileg rontani rajta

2017. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak érdekességképp



[link]

2017. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, ez a videó...

És alatta a hozzászólások...

Szegény kislány, sajnálom, hogy ezt látja a tévében, vagy maga körül.


Fiúnak fulbevalo nekem nem tetszik, a fiam kilenc lesz, halisten nem is jut ilyen az eszébe. Ha kamaszkorában akarja, majd összeszedi rá a pénzt, és egy normális helyen kiszúrathatja, én akkor is szeretni fogom.

2017. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!