Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándék ötlet 1 éves kisfiúnak...

Reegi kérdése:

Ajándék ötlet 1 éves kisfiúnak? ( pl ha lány lenne karláncot, bokaláncot, vagy fülbevalót kapna, de fiúnak nem adhatok ilyesmit sajnos) hasonló ötletet várok, de jöhet bármi!

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Plüss figura:)
2012. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kismotor esetleg, lábbal hajthatós, nemsokára aktuális lesz neki. Vagy bébitaxi.
2012. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fisher price játékok közt keresgélj szerintem..


pl: [link]

2012. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
15%

Kistraktor vagy játék talicska! Vagy tanítsd meg káromkodni!

Mutasd meg neki, hogyan kell két protont egyesíteni!

2012. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen játékra gondoltam ,hanem valami értékesre, pl arany. De kisfiúnak nem vehetek karláncot ugye? Vagy mégis ?
2012. júl. 25. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
fogzasra valo borostyanlanc divat, draga, bar szerintem semmit sem er, sok kisfiun latom.
2012. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát... kislánynak sem igazán szokás 1. születésnapra ékszert venni ajándékba, az inkább keresztelőnél szokott lenni. A szülőket kell megkérdezni, hogy mit vegyél, mert nem biztos, hogy játéknak örülnének, lehet, hogy inkább valami praktikus dolgot fogadnának nagyobb örömmel. Mi pl pelenkát, popsitörlőt, baba tusfürdőt kértünk, mert arra folyamatosan szükség van, játékunk pedig volt elég. A kislányunkat pedig 1 évesen sokkal jobban érdekelte a szülinapi zsúrján a társaság, mint bármilyen játék vagy ajándék.

Ilyen korban sokan gyűjtenek jó autósülésre, ekkor válik aktuálissá, arra is rá lehet kérdezni, hátha örülnének bele pár ezer Ft-nak.

2012. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!szerintem sem szokás ékszert venni 1 évesnek,azt keresztelőre tudom inkább elképzelni...de miért ne ha te így gondolod?egy szép karkötő belegravírozva a nevét,vagy hogy 1 szülinapodra...Szerintem ha nem játékot szeretnél neki venni akkor egy jobb autósülés valóban ebben a korban esedékes kinövi a hordozót!Vagy egy ajándékkártya a brendonba,vagy más bababoltba szóló és a szülei eldöntik mire van szüksége!
2012. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a születési évében palackozott bor? Tudom nem mostanában inná meg de a 18 szülinapján mekkora lenne :) Már ha maradandót akarsz, aztán a kisfiúnak meg veszel egy kisautót vagy vonatot vagy ilyesmi apróságot aminek ott és akkor örül
2012. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!