Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kék vagy zöld szín? Melyik...

Kék vagy zöld szín? Melyik ideális fiúnak és lánynak is? Bicikli

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Sötétebb szín.

Ilyesmiben nem néztem fiús lányos-e.

Bárhol is lakik az ember por, sár van. Mellette legyek, csúnyán látszik a legyek "nyoma" világod színű bringán.

2017. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi falunk élünk, a szomszédban csirke-disznó de légy minimálisan van csak, semmilyen játékon nem látom kint a légypiszkot.

Kérdésre válaszolva szerintem a zöld az ami unisex szín. Mi pl úgy vettük a fiúnknál a babakocsit, hogy szándékosan zöldeset kerestem (bézzsel kombinálva) hogy ha később lesz lányunk annak is jó legyen. (persze a kékből sem ugrik ki a kislány, tudom én, de ha megtehetem akkor megválogatom)

2017. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyobbik lány. Volt rózsaszín biciklije is, amit az öccse nem örököt, de most naracssárga-fekete van, azt örökli majd. Volt piros-kék-sárga, azt is tudta a fiú használni.

Kék is és a zöld is jó fiúnak és lánynak egyaránt.

2017. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik szín egyénre szabható :) Nálunk a nagyfiúnknak zöld volt és előbb állatos, majd focis matricákat gyűjtött rá, de mire az öccse megörökölte már elég rozsdás lett, így egy délután átfestettem pirosra zománcfestékkel, sárga kosarat, villogós lámpát kapott és így lett belőle "tűzoltó bicikli".
2017. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik a gyereknek jobban tetszik. Mindegyik jó fiúnak is és lánynak is. Akinek veszitek, az válasszon. :)
2017. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Világos kéket választotta a lányom, végülis mindenkinek ez tetszett jobban :)

Csak gondoltam a zöld az semlegessebb színű..

2017. ápr. 1. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó lánynak
2017. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!