Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Közepes (4x3 méteres) tetőtéri...

Közepes (4x3 méteres) tetőtéri hálószobához milyen falszín lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Adott egy tetőtéri szoba vöröses-sötétbarna fa mennyezettel. A laminált padló világosbarna lesz kis szürkés beütéssel.

A kedvenc összeállításom a barna-fehér-zöld, ennek megfelelően a terv - középbarna fal, fehér bútorok, kiegészítő szín a zöld: szőnyeg, függöny, növények.



A kérdést azért írtam ki, mert aggódom, hogy így összenyomódna a tér vagy túl sötétnek hatna a szoba, habár nem sötétbarna lesz, olyanra gondoltam, mint amilyen ebben a szobában van: [link] . Csak hát a mennyezet nem világos... Szerintetek a fehér bútorok, a világos padló és a világoszöld árnyalatok kompenzálnák ezt? Esetleg az egyik fal legyen fehér, hogy úgymond ne érjen körbe a barna? Mit javasoltok?



2015. márc. 9. 20:41
 1/2 kincs_02 válasza:
Ezek nagyon hangsúlyos színek, így együtt összenyomnák a teret. Ha padló olyan színű lesz mint a képen amit csatoltál, akkor remekül néz majd ki, csak egy falat mindenképp hagyj fehéren, vagy krémszín, ami tetszik.
2015. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VM.111 válasza:
Szerintem ha fehérek lesznek a butorok nem muszály fehéren hagyni egy falat... mert a fehér butorokrol is tud elég fény visszaverödni
2016. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!