Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tengerparti (repülős) nyaralás...

Tengerparti (repülős) nyaralás 1-2 év közöttivel: mi az amit mindenképp vinnél?

Figyelt kérdés

Mi az, ami semmiképp nem maradhat otthon?


Mit és mennyit vinnél?

Ugye a repülő miatt nem vihetünk sok mindent.

Kíváncsi vagyok a ti "muszáj bepakolni" listátokra, hogy megalkothassam a miénket.


2017. márc. 31. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ami az első és legfontosabb (az iratokon túl) a gyógyszerek. Calcimusc, lázcsillapítóból szirup és kúp, lázmérő, egyebek amiket használtok.

Gyerek kedvenc játékai, alvós játékok-takarók, ezek szerintem megint csak fontosak mert ott nem tudod pótolni. Aztán jöhetnek a ruhák-pelenka-étel (babakaja, vagy tápszer... kortól függően persze). Kisgyereknek való naptej, sapka. Szerintem ezek a legfontosabbak.

2017. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit NEM vinnék: filléres úszógumik, labdák, stb. Ott is meg tudod venni, árban nincs akkora eltérés. Viszont a repülőn nem kell vele számolni a csomag súlyánál.

Azt vinném, amit ott nem, vagy csak drágán lehet beszerezni.

Szerintem én pelenkát is ott vennék.


Alvós játék stb. fontos, ruhák, iratok, hasonlók.

Nem csomag, de sajnos sok családnál még mindig nem alap: utasbiztosítás! Pici gyerekkel elengedhetetlen! (Valószínűleg enélkül is kötni fogtok, de hátha más is olvassa. :)

2017. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!