Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárkinek van tapasztalata?...

Bárkinek van tapasztalata? Hová, merre indulnátok külföldre? Inkább városnéző utazás, vagy nyugis tengerparti nyaralás? Vagy inkább maradjunk belföldön?

Figyelt kérdés

Párom 12 hetes terhes,a doki megerősítette hogy minden rendben,utazhatunk ha akarunk.

Viszont olyanok véleményére lennék kíváncsi akik várandósság alatt utaztak(külföldre).Akinek van saját tapasztalata annak is várom véleményét,de aki szeretne ezután menni az is írjon!Mivel a baba után nem az utazás lesz a fő szempont,így gondoltam most mehetnénk,szerencsére nincs rosszul sem.Kivéve a Dél-Amerikai helyeket nem díjjazom(Zika vírus).



2016. aug. 14. 05:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Maltan voltunk, 18 hetes koromban. Legyen biztositasotok (esetleges szulesre is) es ennyi. Legyen fedve a hasa meg a feje es jo szorakozast! Mi ilyentajt voltunk Maltan, augusztusban es nagyon jol ereztuk magunkat, nem volt tul meleg. 2 hetet voltunm, tobbre nem akartam menni.
2016. aug. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyok terhes, de voltam kétszer is! :)

Mi ugyanúgy mentünk mindenhova. Külföldre is (igaz, nem egzotikus országba). Az én dokim fürödni is engedett, soha semmit nem kaptam el sehol.

Egyébként a baba után sem áll meg az élet, de igaz, az első pár évben "nehezebb" lesz vele nyaralást szervezni. :)

2016. aug. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi Görögországban voltunk, 18 hetes voltam akkor, szuper volt, nagyon jól esett úszni a tengerben. Mesterséges vízbe nem mertem menni, így külön jól esett. Most a 2. babánk pici, azóta nem jutottunk el még nyaralni, jó, hogy kihasználtuk az utolsó nyarat kettesben.Jövőre talán már megyünk a gyerekekkel is.
2016. aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24 hetesen Horvátországban töltöttünk egy hetet. Közel van, tengerpart, nyugalom. Utasbiztosítást azért kötöttünk. :)
2016. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi Olaszországban voltunk 2 hetet, amikor 22 hetes voltam. Nem volt semmi problémám.(:
2016. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szinte bárhova mehettek, amilyen nyaralást Ti szerettek. Dél-Amerikába ne menjetek, meg olyan helyre ahol nem biztosított a megfelelő higiénia vagy orvos.

Én első terhességem alatt Svájcban voltam városnézős nyaraláson, harmadik terhességemkor meg a Kanári-szigeteken, a két nagyobb gyerekkel együtt.

2016. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi összekötöttük a barcelonai városnézést a tengerparttal. Egy-egy napos városnézést simán meg tudtam csinálni 20 hetesen. Magnézium mindig volt nálam a görcsökre, lassabb voltam ugyan, mint egyébként, de jól bírtam. Sajnos én nehezen viselem terhesen a meleget, szóval olyan helyre mentünk, ahol max 25-38 fok volt. A tengerparton magas faktorszámú naptejet használtam, sokat voltam árnyékban, pocakot nem napoztattam. A nyaralás alatt nem dagadt a lábam, remekül éreztem magam. Medencében nem fürödtem, csak a tengerben, mivel sajnos hajlamos vagyok a fertőzésekre és ez erősödött a terhesség alatt.
2016. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Èn 15-18 hetesen voltam New Yorkben vàrosnèzös, shoppingolós ès Mexikóban fürdös, pihenös nyaraláson. Picit fáradékonyabb voltam mèg New Yorkban, így próbáltuk nelem megfelelöre venni a tempót, valamint picit mèg válogatós voltam kaja terèn, sok mindent nem kívántam. Egyèbkènt szuperül èreztük magunkat, ès rengeteg gyönyörü babacuccot vettünk New Yorkban.
2016. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Rengeteget segített!
2016. aug. 15. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!