Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A baratnom 14 honapos lanya...

A baratnom 14 honapos lanya karmolja, marja a 20 honaposom arcat. Hogy reagaljak?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk egyutt , viszont a baratnom 14 honapos lanya veresre karmolja a kisfiam arcat. Raszol az anyja, de nem segit, ugyanugy csinalja. Felek, egyszer kikarmolja a szemet. Mit tennetek?
2017. ápr. 1. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Beszelnek az anyjaval, hogy mikor es hogy tervezi leszoktatni? Utalom, amikor a szulok csak tessek-lassek raszolnak a karmolo-harapo gyerekukre, mondvan majd kinovi. Turot! Le kell szoktatni. Vagy megmutatni neki egyszer, finoman, hogy ez faj.

Baratnom gyerkoce harap de iszonyu durvan. A reakcio: nyugodtan mondd meg a tiednek, hogy harapjon vissza....

Sajnos ez nem megoldas. De valakinek ez konnyebb ut, mint a leszoktatas :(

2017. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szolj ra te is a gyerkocre. Vedd el a kezeit (persze csak finoman) a fiad arcatol, es mondd, hogy nem szabad. Ha kell 100x is. A baratnod miatt meg ne fajjon a fejed, hogy mit szol majd. Ha o nem neveli meg, akkor kenytelen leszel te, mivel a gyereked testi epsegerol van szo.
2017. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az enyem olyan kis jolelku, o nem harapna/ karmolna meg, nem

" adja vissza".

Mindig raszolok a lanyra, de rossz erzesem van, hogy szazszor is, es mit gondol rolam az anyja, mert jo baratnok vagyunk. Kellemetlen helyzet, de mar nem is erzem jol magam veluk, mert feltem a fiam szemet :(

2017. ápr. 1. 10:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, es az anyja azt mondja meg tul kicsi, nem erti! 14,5 honapos.
2017. ápr. 1. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne találkozz velük. Mondd meg neki határozottan, hogy szegény gyerekednek folyton szét van karmolva az arca, és amíg le nem szokik erről a kicsi, félte dőt odavinni. Ennyi.
2017. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

En lanyom is 14 honapos, es most kezdett el pofozgatni. En is elszedem 100x a kezet, es mondom, hogy nem szabad, es biztos, hogy erti, mivel kb 10 honaposan kezdtem el kozelebb engedni a macskainkhoz, es persze oket is eloszor tepte es karmolta, de mindig mondtam, hogy nem szabad, es mutogattam, hogy hogyan kell simogatni, es par nap alatt megtanulta. Azota csak simogatja a cicakat, ugyhogy ertik. Mutasdatok meg neki, hogy hogyan kell simogatni, es ne adjatok fel, akkor se, ha 1000x kell megmutatni/megmondani.

En inkabb a kisfiammal torodnek, nem a baratnommel, de persze megertem amit mondasz, hogy rosszul erzed magad. Csak sajnos mashogy nem megy :/

2017. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én fiam is pofozgatott,karmolt örömében.O se nagyon értette h nem szabad.Amikor ilyet csinált,gyorsan odamentem és megmutattam az ő kis kezét vezetve h hogyan kell simogatni.Utana 10bol 6x már úgy csinált.Szepen javult a helyzet
2017. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!