Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennetek husvetre egy 2...

Mit vennetek husvetre egy 2 eves kislanynak, akinek mindene van mert van egy 4,5eves nover es mindent megorokolt? (Biciklik, roller, motor, labdak, rengeteg homokozojatek, kretak, babak, legok, zenelos jatekok, mesekonyvek)

Figyelt kérdés
esetleg ezeken kivul van valami otletetek?
2017. ápr. 3. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Semmit
2017. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislány fessen tojásokat és várja a locsolókat? Ugyan...
2017. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Ez nekem is új. Kislánynak miért kell venni ajándékot húsvétra? Azért mert ünnep van? Akkor pünkösdkor vagy május 1én is kapni fog valamit?
2017. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Istenem, aki csak azert ir be hogy kifejezze a kislany be kapjon semmit csak a kisfiuk, az minek ir?

Nalunk generaciok ora NEMTOL FUGGETLENUL minden gyerek kap/kapott csokit es aprosagot. A nyuszika hozza.

Aki csak a fiuknak akar barmit is adni, az koltozzon le tanyara es majusban allitson majusfat is, ott ez divik.

2017. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na, megérkeztek a fujjogók... Képzeljétek, sok vidéken szokás, hogy a húsvéti nyuszi hoz valami apróságot a gyerekeknek, ez nem ma kezdődött, már a nagyszüleim gyerekkorában is így volt. Aki ezt képtelen feldolgozni, inkább meg se nyissa az ezzel kapcsolatos kérdéseket, és nem lesz felbolygatva a lelki békéje.
2017. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk kislányunk van. De inkább elmegyünk pihenni pár napra és elvisszük húsvéti programokra.
2017. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Nàlunk 25 éve is az volt a szokàs h vasàrnap reggel lehetett keresni az eldugott csokitojàsokat, csokinyuszit. Amit meg a locsolkodóknak szàntunk a festett tojàs mellett az külön volt.Én ezt adnàm a gyereknek. Ajandékozàs nekem ilyenkor annyira furcsa. Remélem mire az én gyerekem nagyobb lesz kimegy a divatból. Bàr nem hiszem. Màr akkor sem a festett volt a menõ, hanem a kinder, ill. 50Ft, ha jó ismerõs 100Ft és rokonnál 500Ft...


30/nõ

2017. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Papirsarkanyt.
2017. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!