Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikortól adnátok egyszínű...

Ti mikortól adnátok egyszínű fekete, vagy sötét kék színű leggingset kislányra? Hány éves korától?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom van, van sötétkék és fekete leggingse is, kb. azóta hord ilyet is, mióta leggingst. Mi velük a gond?
2017. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Feketét még nem láttam annyira piciben, de szürkét, kéket igen és minden további nélkül rá is adom, amióta hord ilyet (kb. féléves kora után álltunk át a rugikról a leggings + body kombinációra).

Szürkéje kb. 80-as méretben volt először, kéket 86-osból sikerült vadászni.

2017. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*na ez kicsit zavaros lett. Ráadtam volna korábban is, ha korábban kaptam volna. Feketét nem szeretem, ezért azt nem.
2017. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a sötét ruhákkal,miért is lenne? sőt amikor szabadba megyünk pl játszótérre akkor kifejezetten sötétet kapnak,hogy haza felé ne látszódjon rajtuk,hogy tiszta kosz lett.
2017. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy évesen.

Nincs bajom a feketével, az is csak egy szín. Nekünk fekete rugdalózója is volt, az volt az ünneplős. :) De egy színes bodyval is cuki volt benne.

A fekete leggings se korhatáros. Egy mesefigurás pólóval cuki, egy szép blúzzal elegáns.

2017. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A legisebb kapható méret óta preferálom a feketét, a kéket is. Van 62-es fekete pólója és pulóvere is a lányomnak.
2017. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2-3 éves kortól, de csak azért, mert akkor kapott egy fekete leggings-színes tunika összeállítást, ami nagyon csajos volt! Azóta is hord ilyen összeállítást, pl. ma is az van rajta a suliban. :)
2017. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőtétkék alapon fehérpöttyös legingse van lányomnak sőt poloja is van ugyan ilyen ,sőt sötét szürke legingse szivecskécs mintával az is jol áll neki.
2017. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!