Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tompetiről mi a véleményetek?

Tompetiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa az a két férfi, nem?

#Tompeti
2017. ápr. 14. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Súlyosan rajongunk családilag. :)

És igen, elsőre masszív baltásgyilkos fejük van.

De igazából két halál aranyos, kedves, elhivatott srác, akik szívvel-lélekkel zenélnek a gyerekeknek.

2017. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Halálra rémít az egyik, kicsit idegesítőek, de a lányom kedveli
2017. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ijesztő pedofil fejük van :S Aranyos a zenéjük, szereti hallgatni a 3 éves gyerekem, de frászt kapok tőlük.
2017. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell néznem, akkor jópofa, de a két fickótól a frász kerülget:)
2017. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit tényleg fura megjelenésüek, de ez van :) a fiam csak a számolósat hallgatta, azaz érdekelte. hónapokkal ezelőtt néztük a kis videót utoljára de azóta is szuperül le tudom foglalni, ha elkezdem énekelni, pl ha nem akar öltözni, vagy ha nem hajlandó enni akkor is elkezdem énekelni így 10 falatot megeszik :)
2017. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos de imádja. Ha bekapcsolom neki, egyből elkezd mosolyogni, éppen ma néztem, hogy hol lesz koncert legközelebb. Nekem szimpatikusak, biztosan jól tudnak bánni a gyerekekkel, illetve a videókon láttam egy - két koncertet, és a gyerekek mindenhol ugráltak. :) Pe
2017. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam szereti
2017. ápr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zene jó,ha nem kell nézni őket.
2017. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!