Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy kisfiúnak a rózsaszín nadrág tetszik és nem a piros?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 17:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

én kéket, feketét, szürkét hordok,

de ha valaki elém tenne egy tűzpiros és egy pink pólót, és pisztolyt szegezne nekem, hogy azok közül felvegyem az egyiket, én is inkább a pinket venném fel


30F

2017. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Mi baj a rózsaszínnel fiúknál?


A fiam 13 éves, a kedvenc színe a narancssárga és a rózsaszín. Most, hogy vannak még olyanok, akiknek lányos ez a szín, öltöztessem őt feketébe vagy sötétkékbe, amiket nem szeret?

2017. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
Én azért, ha már 8 éves akkor elmondanám neki szépen, hogy a fiúk nem hordanak rózsaszínt, ahogy a lányok sem boxeralsót.
2017. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem hord rózsaszín ingeket. (Legalább 3 van neki.) Férfiak is hordhatják.
2017. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5%
Kelet-Ázsiában sok férfi hord pirosat és rózsaszínt. Európában eddig csak b..in láttam vagy látens b..in, de változnak az idők.
2017. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Semmit, engem nem is zavarna. Azzal, hogy meggyőzöd, hogy más színt válasszon még ugyanúgy tetszhet neki a rózsaszín, maximum letagadja, szégyellni fogja. Sokan írják, hogy a piros szín lányos, szerintem uniszex, piros babakocsink van, pedig fiam van, és most vettem neki egy szintén piros sortot.
2017. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
15: akkor kb vak lehetsz, volt egy elég erős rózsaszín póló hullám az elmúlt években, ing és nyakkendő meg nagyon régóta van.
2017. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Oda van a rózsaszín ruhákért, de még a játékokban is azt szereti. Pl. rózsaszín plüssmacival alszik el este.
2017. ápr. 20. 22:40
 19/23 anonim ***** válasza:

És ha az tetszik neki, akkor mi van? Önálló jellem, saját ízlésvilággal, ne akard megváltoztatni.


Múltkor elmentünk a 7 éves fiammal cipőt venni. Kiválasztott egy szerintem borzasztó rondát, de az tény, hogy évszaknak megfelelt, árban elfogadható volt, jó anyagól készült. Én egy ideig tiltakoztam, de kizárólag azért, mert az én ízlésembe nem fért bele. ( A mai napig szörnyű rondának látom.) De a fiam beleszeretett a cipőbe. Majd jött nekem is a megvilágosodás és elfogadás, csak azért, mert nekem nem tetszik, nem mondhatom, hogy ő ne hordja. Neki tetszik, nekem nem, de nem is nekem kell hordanom. Elég nagyok már hozzá, hogy el tudják dönteni, miben érzik jól magukat.

2017. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kifizetni, aki leszólja azt leütni
2017. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!