Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kisfiam nagyon...

22 hónapos kisfiam nagyon megijedt valamitől az előbb, azóta a kezem fogja. Találkoztatok már ennyi idősen ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:35
 1/5 anonim válasza:

Nem tudod mitől ilyedhetett meg?


Ha teljesen oktalannak tartod a félelmét, akkor lehet valami "nem mindennapi" dolog áll a háttérben.


Ügye tudod, hogy a kisgyerekek látják a szellemeket. Nem akarlak megrémiszteni, ez tényleg így van. Egyből ez jutott az eszembe a kérdésedről.

2010. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt multkor egy ilyen paras elmenyem, kisfiam szolt hogy anya-anya, de olyan furin, bementem hozza es nagyban el kezdett magyarazni es mutogatott a levegöbe hogy baba-baba jhfguiagkjbj baba-baba-mivel meg nem beszel csak egy-egy szot nehez volt kivenni mit is akar, de biztosan latott valamit amit en nem.

De akar egy emlek is beugorhatott neki.

2010. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehetséges, akár az előző életéből is. Édesanyám mesélte, hogy mikor még a testvéreimmel egész kicsikék voltunk, az egyik nővérünk olyan dolgokat kezdett el mesélni, amik valószerűtlenek voltak, ebben az életben nem történhettek meg vele, mert még olyan kicsi volt. Érdekes dolgokat mesélt, és valószínűleg az előző életéből emlékezett. Sajnos nem tudom leírni konkrétan mi lehetett az, mindenesetre nagyon megdöbbentő volt.


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én hiszek az ilyen dolgokban, a lélekvándorlásban, és abban, hogy a kisgyerekek még emlékezhetnek előző életükre, és vannak köztük olyanok is kik látják a szellemeket, csak épp nem mondják el nekünk.

2010. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
első voltam :)
2010. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem materiális magyarázata is,nem kell rögtön szellemekkel magyarázni,az hit kérdése.viszont bármi megijesztgeti.én nagyon emlékszem első igazi félelmeimre,már nagyobb voltam talán 4-5 éves is lehettem,az árnyékok,az egymáshoz érő hangok,tárgyakra rá eső fény,ezek mind megrémisztettek.Ők még kicsik igy talán csak olyat látott amit ti nem,de az nem biztos hogy szellem.lehet más is.El fog múlni,csak érezze hogy rád számíthat,megnyugtatod őt.
2010. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!