Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elpattanhatott egy ér, lehet...

Elpattanhatott egy ér, lehet belső vérzése? Vagy mi történt? SOS

Figyelt kérdés
Gyermekem ült a wc-n és erőlködés közben nagyon fura dolgot érzett a nyakában a torkánál, azóta is mondja, hogyha nyel akkor érez valamit, mintha lenne ott valami. Lehet baja???? Vigyem az ügyeletetre?
2017. ápr. 30. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Én elvinném. Egy uh-t megér a dolog. De ha belső vérzése lenne,azt látnád. Sápadna,stb..
2017. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Én is elvinném biztos, ami biztos.
2017. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3 óra előtt történt a dolog
2017. ápr. 30. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én akkor is vinném. Nem bocsátanám meg magamnak ha utana ejszaka baj lenne
2017. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem az orrából folyhatott le váladák, ami nyelés közben irritálja. Olyna érzés, mintha az ember nem tudna lenyelni valamit, és/vagy állandóan folyna valami az ember torkán. Nem náthás vagy allergiás esetleg?

De ha megnyugtat, vidd el az ügyeletre.

2017. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akik lepontozták a válaszokat, miért nem szóltak hozzá?! Engem érdekelne a véleményük!!!
2017. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem is.. kössz a nullát
2017. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül nem vittem sehova. Nem volt itthon a kocsi, úgy gondoltam annyira nem súlyos, hogy mentőt hívjak. Az éjszaka nem lett semmi baja, gondolom már nem is lesz. Vagy rosszul gondolom és még mindig vigyem el??
2017. máj. 1. 08:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, semmi nem pattant el, mert akkor vért érezne, és vszeg kihányná - hisz annak azért fúj íze van. :)
2017. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A kislányomnak semmi baja, ugyanolyan mint volt. Nem történt baj. Ezt csak azért írom, mert tudom, hogy más is kerülhet ilyen helyzetbe, és akkor hátha segít. :)
2017. máj. 3. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!