Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évessel hova mennétek...

2 évessel hova mennétek kirándulni?

Figyelt kérdés
Autóval mennénk, csak belföld, és a dolog pikantériája, hogy nem nagyon szeret az autósülésben.ki hová megy?
2010. máj. 15. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom se szeret utazni, ha lehet, kerüljük a hosszabb távokat, illetve gyakran megállunk, vagy alvásidőben utazunk.

21 hós, ami mindig beválik: élményfürdők, bármely kirándulóhely, ahol van klassz játszótér, állatkertek, vadasparkok, lovastanya.

2010. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárhova, 2 éves már nem kicsi.

Bővebben,:hol laktok?,

hány km-t szertnéte max menni?

egy vagy több napra?

kirándulmni akartok, vagy csak sétálni, nézelődni?

Így talán könyebb segíteni.

2010. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hoszzú hétvége lenne.Kecskemét mellett lakunk, inkább fel a hegyekbe mennénk, mint nagyvárosokba.Élményfürdős helyek kizárva-egészségügyi problémák miatt-. Az egy dolog h a 2 évesssel már bárhova el lehet menni csak nem az enyémmel:/ utálja nagyon de nagyon a hosszú távot....de majd megállunk sűrűn vagy ha alszik akkor indulunk.
2010. máj. 15. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,


mi Egerben voltunk és környékén. akkor 1 éves sem volt a kisfiunk, de nagyon jól sikerült. jó levegő, szép környezet, kedves emberek!!


Ági

2010. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bükk, Mátra egyik sincs messze

[link]

[link]

2010. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.én is Bükköt és Mátrát szemeltem ki:) remélem jól sikerül majd.
2010. máj. 18. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!