Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mennétek kirándulni egy...

Hova mennétek kirándulni egy 7 hónapos babával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ennyi idős volt a kislányunk, mi a Bükkbe mentünk. Nem akartunk nagy forgatagos helyet, inkább ahol mi is nyugiba lehetünk és ő is a jó levegőn. Akkorákat aludt, amíg mi nagyokat sétáltunk...
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom imád nézelődni (aludni kevésbé), kis nyüzsi baba, úgyhogy mi olyan helyekre járunk vele, ahol nézelődhet. Állatkertbe, vadasparkba, forgalmasabb helyekre: pl. óceánárium vagy valamilyen babáknak is való kiállítás. Akkor van csöndben, ha forog körülötte a világ. :)

Kirándulni voltunk már vele a Normafánál Pesten, Hollókőn, Visegrádon. Mindegy neki, csak legyen mit nézni, és lehetőleg ne legyen körülötte csend. :)


Milyen a babád? Nyugis vagy inkább nyüzsgős? Mert ettől is függ hol érezné jól magát.

2011. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Hát olyan vegyes néha pörög egész nap néha viszont szépen elvan magában és nem igényli a társaságot.Cipeltetni magát és úgy nézelődni viszont nagyon szeret.
2011. júl. 6. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, hogy feltetted ezt a kérdést, épp az előbb nézegettem én is, hogy hova kéne menni. 7 hónapos múlt a fiam. Nálunk lehet, hogy állatkert lesz, vagy még nézegettem a Visegrádi palotajátékokat ott biztos nagy lesz a nyüzsi, csak az kissé messze van.
2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!