Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy zökkentitek ki magatokat...

Hogy zökkentitek ki magatokat a gyermek okozta kellemetlenségekből?

Figyelt kérdés
Épphogy felébredek, az első jel, hogy zajlik az élet, hogy a gyerek a parapettek "zenél" a szomszédoknak, szétszórja a ceruzáit, rágja a zsírkrétát, eltüntette a fogkeféjét, ázik a pisis pelenkában, eltört egy üveges fényképet, szétpakolja a lábasokat, egyszerűen képtelenség a napot egy szimpla nyugodt kávéval indítani, helyből nincs kedvem az egész naphoz. Pedig ugy terveztem, ilyenkor már itthon sem vagyunk, de elment mindentől a kedvem
2017. máj. 6. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Miért lettek lepontozva azok, akik azt írták kicsit tojnak bele az egészbe, amíg egy kávét megisznak és csak utána szállnak be a mókuskerékbe? Már ezt sem szabad vagy mi van?
2017. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, én is le lettem pontozva pedig mást írtam. Semmi se jó :-P
2017. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert valakinek fáj, ha másnak nem fáj.
2017. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Lefőzöm a kávémat és megiszom, pont. Ha kell a budira vonulok be - oda nem jöhetnek be, az pici koruktól kezdve tiltott, ha más van benn -, és nyerek öt nyugodt percet.


Mellesleg kezdettől arra szoktattam a gyereket, hogy amíg anya-apa nem kelt fel (nem 11-ig döglsre kell gondolni), addig csendben foglalja el magát. 10/9 sikerül neki, addig molyol, motyog, énekelget.

2017. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi együtt kávézunk/kakaózunk az ágyban, így mindenki nyugis.

A kupi nagy részét igyekszem este felszámolni, mert rájöttem, hogyha sok marad reggelre, akkor befeszülök.

Törhető cuccok soha nincsenek elő és korlátozottak azok a szekrények is, amik kipakolhatóak. Az utóbbit akkor vezettem be, mikor egyszerre 11db bugyit pisilt össze a lányom, mert játékból felvette és nem tudta lerángatni magáról, mikor pisilnie kellett:))

2017. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!