Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy zökkentitek ki magatokat...

Hogy zökkentitek ki magatokat a gyermek okozta kellemetlenségekből?

Figyelt kérdés
Épphogy felébredek, az első jel, hogy zajlik az élet, hogy a gyerek a parapettek "zenél" a szomszédoknak, szétszórja a ceruzáit, rágja a zsírkrétát, eltüntette a fogkeféjét, ázik a pisis pelenkában, eltört egy üveges fényképet, szétpakolja a lábasokat, egyszerűen képtelenség a napot egy szimpla nyugodt kávéval indítani, helyből nincs kedvem az egész naphoz. Pedig ugy terveztem, ilyenkor már itthon sem vagyunk, de elment mindentől a kedvem
2017. máj. 6. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Röhögök egyet :)

Mást nagyon úgyse tudsz.


Hasonló okokból kelek egy órával előbb, mint a gyerekek. Megiszom a kávét a teraszon, kutya és macska simi. Egyből jobban indul a nap.

2017. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Èn előbb èbredek, mint a gyerekeim. A többi kb.ìgy történik sorban, ahogy leìrtad.

Nem kell minden szrságon fennakadni, úgy persze, hogy szr.

2017. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Úgy h míg meg nem iszom a kv-m addig nem érdekel a rendetlenség. Ja a gyerek az ölemben és kavargatja... csak a szükséges dolgokat végzem el addig: peluscsere, reggeli..esetedben az üvegszilànk eltüntetése. Én pont most kvzom. Majd gyors rendrakàs, 10-kor már itt sem vagyunk :)
2017. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha hulla fáradt vagyok, akkor imádkozom, hogy legyen már egy picivel nagyobb, ha kipihent vagyok, akkor beszállok a "buliba", persze csak ésszel. 😊
2017. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, mi ezeken röhögünk. Ilyen a kisgyermekes lét, megvan a maga bája a dolognak :D amúgy felkelek, átpelenkázom a főnökaszonyt, akkor már rendes ruhát is adok rá, majd leülök a kupi közepére kávét inni, közben pedig hallgatom valamelyik zenélő szirszart, amelyikkel játszik épp. Engem ezek nem tudnak felidegesíteni.
2017. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát kb. ugyanez történik náluk is. De abban az 5 percben amíg a kávémat megiszom nem érdekel semmi.
2017. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Reggelente nem kelek direkt előbb. Ébredés után átpörgetem a híreket, nem kávézok. Meggyomrozom a gyereket, játszunk. Átpelenkázom, ha kifáradt egy kicsit. Reggelit csinálok, eszünk, utána rendrakás, ha nagy a kupi. Ha kicsi, maradhat addig, amíg megjön a kedvem hozzá.
2017. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Amiket féltek, vagy veszélyes, magasra teszem, bezárom. Ha így is megtörténnek ezek, akkor így jártam...:)

Reggel előbb kelek, mint ők, vagy 5-10 nyugodt percem a kávéra.

2017. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Jókor jött a kérdés...majdnem elbőgtem magam , és még csak délelőtt tíz volt. Körbenéztem a lakásban, és rájöttem hogy tök mindegy hogy akár egész nap megállás nélkül pakolok, itt soha nem lesz rend és tisztaság. A kisebbik lányom hobbija, hogy napjában többször átöltözik, hevernek szanaszét a zoknik, harisnyák, bodyk, egy szál pelusban flangál én meg már rohadtul unom folyamatosan nógatni hogy vegye vissza a ruháit. A játékok szanaszét, egyet elpakolok kettő előkerül, morzsák, filctollak, papírfecnik ááááááááá kész. Pedig én nem vagyok rendmániás. Közben új kedvenc szavajárását, a "buta vagy"-t hallgatjuk folyamatosan. Na most meg idejött,csupa csoki a feje mert beleevett a tesója elől hagyott sütijébe.
2017. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Nehezen. Engem is zavar egy ido utan a kupi, pedig nem vagyok manias en sem. De neha tulzas, amit birnak rumlizni. Kave nalam is "csukott szemmel", anelkul keptelen vagyok gondolkozni is. Aztan jon mindennap a maratoni pakolas.

Sajna nalam nem jott be a korabban kelek picit reggelizni, kavezni, betoltodni, mert olyan radarja van a kiscsajnak, hogy kb. 5 perc hallja a mozgast es mar fenn is van. :))))

2017. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!