Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek füldugó?

4 évesnek füldugó?

Figyelt kérdés
Láttam az interneten, kifejezetten gyereknek készült füldugót. Elég drága, 4500 egy pár. Használ valaki ilyesmit? A kislányom délutáni alvásához lenne rá szükség, mert felettünk elhúzódó lakásfelújítás, fúrás, dörömbölés van. Vajon tompítja az ilyen zajokat? Van valakinek személyes tapasztalata? Ha ajánlanátok, megvenném neki.
2017. máj. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem adnék ekkora gyereknek füldugót... Amúgy miért nem alszik az oviban?
2017. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itthonra kellene. Hétvégén nincs ovi. Ma is fúrásra ébredt, alig fél órát tudott aludni. Én sem dugnék semmit a fülébe, de az sincs rendben, hogy két hónapja nem tud aludni hétvégén. Már kértem a szomszédokat, meg is beszéltük, hogy igyekeznek figyelembe venni a csendespihenőt, de nem működik a gyakorlatban. Érdekesen dolgoznak: a héten két nap is volt, hogy este 10 után is dubögtek, kalapáltak, fűrészeltek.

Ezért gondoltam füldugóra, de csak a délutáni alváshoz, éjjelre nem.

2017. máj. 6. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék neki füldugót. Egy 4 évesnek semmi baja nem lesz attól, hogy hétvégente egy darabig előfordul, hogy csak fél órát alszik...sőt, attól sem lesz baja, ha néha teljesen kimarad az alvás. Gondolom azért dolgoztak sokáig hét közben, meg azért dolgoznak hétvégén is, mert szeretnék minél előbb befejezni. Nem sétagalopp egy felújítás és minden érintettnek (köztük nektek is) sok kellemetlenséggel jár, de próbálj kicsit türelmes lenni, egyszer vége lesz.
2017. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fültok, ilyen korban még káros a füldugó. füldugo.hu oldalon találsz megfelelőt 😊
2017. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!