Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 2 évesnek szerintetek...

Majdnem 2 évesnek szerintetek a beülős úszógumi vagy az úszóöves karúszó az ideálisabb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A súlyhatárt ne nézzétek, a kombinált karúszóból hirtelen nem találtam kisebbet.



2017. máj. 1. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyhelyben nincs az a két éves aki több percet is maradna. Szerintem uszoguminak értelme nincs. A két évesek már tornádok :)
2017. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Habár az uszumi a gyerek alatt a szülőnek segítség, nem kell addig is kapkodni a gyerek után. Kis pihenő..
2017. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Egyik se. Az úszógumi zavarja amikor sekély vízben feláll. Veszélyes is. Csak karúszót vegyél. Múlt nyáron sokat strandoltunk azvakkor kétévesemmel. Imádta. A lépcsőről ugrált a vízbe, majd kiúszott.
2017. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
3. vagyok. Karúszóból nincs méret. Belül felfújod, ráhúzod, majd kívül is felfújod. Addig fújod, hogy jó legyen.
2017. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Úgyis karúszót ajánlanátok, hogy első strandolása lesz?

+ mozgásfejlődése megkésett, 18 hónaposan indult el, nyárra persze fürgébb lesz, de ugrálni még nem fog, ha egyáltalán be mer menni a tengerbe...

2017. máj. 1. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
En kisfiam utalta a karuszot, nekunk az uszogumi jott be. A karuszo neki nem adott biztonsagerzetet
2017. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Beleulos uszogumit is vittunk meg karuszot is egy ideig urgalt a karuszoban meh uszkalt de mikor elfaradt mentunk a csendes medencébe es beleult az uszogumiba, olyan aminek alja van szval nem csuszik ki belole
2017. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
De eddig még nem volt vmi vízközelben? Eddigi tapasztalatok? Én valszeg sima karúszót és sima úszógumit is vennék, nem egy nagy összeg egyik sem. Aztán meglátjuk.
2017. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt. Nyár végén született, tavaly nyáron pedig a gyerekklinika nephrologiáján "nyaraltunk" pyelonephritis miatt. Ez lesz az első nyár, hogy vízbe vihetjük a kádon kívül, ha addig tünetmentes lesz. :)
2017. máj. 1. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű azt válaszd, amelyiket tolerálja a gyerek... az enyémre hiába adom rá a karúszót, már 2 évesen is fogta leszedte magáról és ledobta...

Az én szememben a gyerek a strandon folyamatos figyelmet igényel... nem azért vittem strandra soha, hogy a víz ek háttal bagózzak meg a telefonom nyomkodjam, miközben 100% nyugodt vagyok, mert karúszó van a gyereken... sajnos rengeteg ilyen szülőt látni a strandokon.

2017. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!