Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet, hogy kisfiam Bionicle-m...

Lehet, hogy kisfiam Bionicle-mérgezést kapott?

Figyelt kérdés
7 éves. Alig kap egy Bionicle-t már nézi a következőt és követeli. A szobája meg úgy néz ki mintha a tornádó gyökerestül fejreállított volna egy fát, mindenhol a Bionicle-gyökerekbe botlok...
2010. máj. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Talán ha rendet raktnál vel tudná milye van. illetve egyszerű közlöd vel,hogy ezetnul amit a zsbeében és a földön talász kidob,akkor majd tudja értékelni.

Min nek veszle meg neki mnidnet amit rkálmoznak. nm való egy ekkora gyereknekt még.

Magadra is vess

2010. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja és azért ilyen mert gyerek neki mniden új kell új élmáény.. de neked FELNŐTTnek kell megtanitanod értékelni.
2010. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek is van vagy 50 db. A lányomnak meg ugyanannyi babája van. "Tudod apa babából/bionicle-ből sose elég!" ez volt a mondásuk. 7 évesen a fiam még játszott velük, de egy éve már csak egy nagy tároló dobozban várják a sorsukat.


Majd elmúlik. Állítólag jó készségfejlesztő játék.

2010. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is így kezdődött. Ugye ez volt a minőségi, de még megfizethető játék. Aztán egy függőség lett belőle. Én most már nagyon ellene vagyok.
2010. máj. 15. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 7 évesen kezdtem el gyűjteni és igen :) nekem is mindig meg kellett venni az újakat. Aztán 9-10 évesen kinőttem belőle. Most 12 vagyok és pont tegnap vettem elő a régiket. Már van egy 100x50cm-es dobozom ami tele van velük. Drága volt, de megérte. Ha most eladnám akkor piszok sok pénzem lenne (100-150 ezer), de szomorú lennék. MEGOLDÁS: Vegyél neki egy nagy dobozt amibe tegyétek bele az alkatrészeket, a kész robotokat meg egy polcra. Legyen egy megállapodás, hogy csak akkor kapja meg az újat, ha a készek a polcon vannak, az alkatrészek meg a dobozban. Örülök, hogy segíthettem :)
2010. máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogy mi az, pedig van két gyerekem.

Elmondanátok?

2010. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alkatrészekből összerakható robot :)
2010. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fúú, de furcsa volt ezt 2022-ben olvasni. Kérdező örülhetett, hogy 2010-ben véget ért a széria, pedig a legjobb LEGO téma volt. Én épp most gyűjtöm őket, de kicsit megkéstem velük, egyre drágábbak.
2022. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!