Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Nem merek...

Mit csináljak vele? Nem merek hozzányúlni semmivel, mert undorodok tőle. Ha megeszi a macskám, nem kap mérgezést?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 31. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valamivel azért próbáld meg. Igen, szerintem rossz lenne ha beleenne a macskád. Prbáld meg két bottal összefogni, vagy valami..
2011. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a macskád fogta? miért kapna? ragadozo. általában a macskák megölik és odarakják neked megmutatni milyen ügyesek.lapát? azzal sem? senki nem mondta hogy kézzel fogd meg.ha a macskádat elöti egy auto akkor inkább otthagyod az uton mert undorodsz töle?
2011. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Edd meg te.
2011. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat hozzá.
2011. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem kell kényeskedni, megfogod lapáttal seprűvel és kidobod. Ha a macskád meg akarta volna enni már megtette volna.De a macskának ez a természetes elesége pont nem fog belehalni.
2011. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A macskámtól nem undorodok,csak az egértől meg a patkánytól.Persze hogy a macskám fogta.De azt hallottam,hogy ha a fejét megeszi,az mérgező.Amúgy két utólsó válaszoló elfelezhetjük!:)
2011. okt. 31. 13:39
 7/20 A kérdező kommentje:
45%-osnak írtam utóljára:)
2011. okt. 31. 13:39
 8/20 anonim ***** válasza:

A macska nem fogja megenni, azért vitte haza. elökarácsonyi ajándék neked.

hagyd ott majd a párod eltemeti, ha haz ér. vagy egyszerüen dobj rá egy lapát földet.

2011. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én már kezdem elég jól venni az ilyen akadályokat, mert a macskám heti 3 alkalommal valamilyen tetemet hagy a bejárati ajtó előtt. Én lapáttal szoktam felvenni, amit egy bottal rápiszkálgatok, aztán kuka!
2011. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mondom edd meg az egeret.
2011. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!