Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha valami baj történt a...

Ha valami baj történt a gyermekeddel az oviban, de az apja, aki érte ment, lerendezte és megbeszélte vele, te, mint anyuka, felhoznád újra a gyermeknek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az apukája is ugyanolyan szülője, mint én.
2017. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az apuka mint szülő már lerendezte, megbeszélte a dolgot vele. Nem kell duplán letolni vagy megbeszélni a dolgokat.
2017. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Fujde gyűlöltem ezt! Mikor valami "rosszat" csináltam anyu szidott le elősször aztán kaptam a fejmosást apámtól később mikor haza ért a munkából. Borzalmas érzés várni hogy mikor jön már haza mikor leszünk túl rajta. Aztán mikor még 10 kor se jön haza elmentem "aludni" de egész éjszaka és másnap is görcsbe volt a gyomrom hogy még vár rám egy leb aszás. Ne tedd ezt a gyerekeddel légyszi.
2017. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ miről van szó...ha a baj alatt azt érted, rossz fát tett a tűzre, akkor szerintem a fenti okok miatt elég ha egy valaki lenyomja a hegyi beszédet.

de ha viszont őt bántották, vagy baleset érte, akkor természetesen én is átbeszélném vele, mert nem biztos hogy ugyanúgy megnyílik az apjának mint nekem, és vica versa, lehet hogy az apjának elmondd olyat amit nekem nem.

2017. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nem letolás, vele történt egy afféle megszégyenülés. Hogyha megkérdezem tőle (ahogy mindig) hogy mi volt az oviban, tegyek úgy mintha semmiről se tudnék, ha nem akarja magától elmondani hagyjam inkább a dolgot vagy próbáljam meg vele "kibeszéltetni", hátha jobb az neki.
2017. máj. 10. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Látod majd rajta, hogy akar-e beszélni róla.
2017. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán kérdezd meg tőle, hogy mi volt az oviba. Ha szeretné, elmondja, ha nem, nem. De ne erőltesd, hogy "de biztos nem volt semmi?? Tutii??"
2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!