Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermekeddel hogy...

2 év körüli gyermekeddel hogy ment a bölcsibe szoktatás?

Figyelt kérdés

Storykat kérek :)

Az én kislányom is most fogja kezdeni de nagyon anyás, nem tudom hogy fog menni.


2014. júl. 11. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém extra anyás volt,de szépen,viszonylag könnyen beszokott.Reggeli pityergés azért volt pár hétig,de semmi komoly,volt akinek hónapokig visított minden reggel a gyerek,de az is beszokott,pár hónap múlva már csak csodálkoztunk,hogy jé,milyen vagány bölcsisek,nem sírnak elvannak,talpraesettek :) szóval nyugi,tedd magadban helyre a dolgokat,és minden rendben lesz.
2014. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. A szívem szakadt meg érte. Meg a többi kicsiért is. Sajnos muszáj volt, ha lett volna más lehetőségem, eszembe nem jutott volna vinni. Kb. fél év után szokta meg.
2014. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fia, 21 hósan kezdte, egy nap alatt beszokott. T ne aggódj rajta, tudod, hoyg csak vele teszel jót.
2014. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nállam úgyanúgy volt mint a 2-nél!

Borzasztó volt...:(

2014. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

magánbölcsiben dolgozom, fél évig voltam a kb 2 évesekkel. Nagyon változó, általában nagyon anyás gyerekek jártak hozzánk. Volt olyan, aki második nap megfogta a kezem, és megmondta anyukának, hogy most menj haza, alvás után találkozunk. Puszi, köszönt. Volt olyan gyerek is, aki az első hetet végigsírta. Mármint 0-24-ben, csak akkor hagyta abba, ha énekeltünk neki.


Ami a nagy átlag viszont, hogy minden gyerek kb addig sír, amíg anyát látja, vagy még max 5-10 percig. Anyu kimegy az épletből, nem látni már, nincs semmi baj, játszik, elvan. 1-2 kivétellel találkoztam eddig.

2014. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!