Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4.5 évesnek állatkertbe...

4.5 évesnek állatkertbe vigyek babakocsit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fiam 4.5 éves , tervezzük az állatkertet de mivel bokasüllyedése van hamar elfárad. Tavaly vittük a babakocsit , nagyobb részben sétált de bizony ha elfáradt belekéreckedett és el is aludt. Amikor nem ült benne akkor a táskákat toltam (messziről érkeznénk így enni-innivaló váltás ruha stb) 20kg így a cipelés kilőve :D

2017. máj. 11. 10:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem vinnek.
2017. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3%

Én azt nem értem, hogy minek évente menni állatkertbe?

Nem sok változás lesz ott annyi idő alatt :D

Egyrészt ennyi idősen ezt az élményt még úgyis elfelejti, én se emlékszem az óvodás koromra.

Másrészt az állatkert mászkálós projekt, tehát ha hosszabb távon problémás, akkor kell kocsi mindenképp.

Viszont lehet általában ott is bérelni párszáz (Vagy 1-2 ezer? Nem emlékszem már) gumikerekes kocsit, amibe beülni lehet, de annyira azért nem kényelmes, hogy el lehessen benne aludni :)

2017. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nálunk ez hagyomány , hogy évente 1x elmegyünk :) Tavaly is nagyon élvezte azóta kb havonta kérdezi , hogy mikor megyünk állatkertbe :D Igen van ott kocsi viszont az macerásabb több pénzbe kerül :/
2017. máj. 11. 10:25
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vigyetek nyugodtan, neked is kevésbé macerás, tudsz belepakolni, és nem kell annyi súlyt cipelni, plusz a gyerkőc is le tud szusszanni, ha már nem bírja a strapát.
2017. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Mi biztos nem szégyenkeznénk, hogy ekkora gyereket babakocsival vigyünk.
2017. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%

én az enyémnek 4,5 évesen nem vittem volna... DE: ha tudom, hogy nem tud sokat sétálni, hamar elfárad, akkor még ebben a korban simán belefér a dolog. tud benne kényelmesen enni is, ha megálltok ebédelni, el tud benne aludni, ha fáradt... szóval nincs gond vele.


mondjuk én 4,5 évesen lehet, inkább cipelném még 20 kilóval is. kérnék kölcsön valami kényelmes csatos hordozót, vagy valami más egyebet (4,5 volt a kisfiam, amikor még simán podban a hátamra jött, el is aludt benne)

2017. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha nektek úgy kényelmesebb, nyugodtan vigyétek. Mások véleményével ne törődj, szerintem senki nem azt fogja nézni, hogy hány éves gyerek ül a babakocsiban, mindenki az állatokkal lesz elfoglalva, nem veletek.
2017. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
4,5 éves gyereknek biztosan nem vinnék. ha tudom hogy nem tud sokat sétálni, akkor vannak ott padok, le lehet ülni pihenni, vagy nem mennénk ilyen hosszú sétával járó programra.
2017. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Melyik állatkert? Sokban lehet bérelni ilyen kis húzós szekér szerűt, abba cucc is fér, illetve nem "ciki" egy 4,5 évesnek.
2017. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk éves bérletünk van egy vidéki állatkertbe, fél eves volt a gyerekem, mikor elkezdtunk rendszeresen jarni, a mindennapjaink reszévé vált. Most 2,5 éves, és van, hogy bölcsi után is beugrunk egy kicsit. Ha babakocsit viszek, akkor nem száll ki belőle. Ha gyalog megyünk, akkor kifelé jövet megy a hiszti, hogy fel kell venni. A futóbicikli lett a megoldás, nem fárad ki tőle, élvezi, könnyen lepattan róla, ha meg akar nézni valamit. Szerintem valami könnyen hajtható járművet szerezzetek be.
2017. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!