Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítsek hozzá az iskolakezdés...

Segítsek hozzá az iskolakezdéshez, vagy vegyek háztartási cuccokat vagy vigyem el állatkertbe?

Figyelt kérdés

7 éves gyerekről van szó.

Külön élő apuka vagyok.



2015. júl. 27. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Iskolakezdés, egyértelmű.
2015. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád ezt megkérdezni az anyukájától? Mert nem biztos, hogy be kell segítened a sulikezdésbe, ha már minden megvan, de az Állatkertnek meg nagyon örülne a gyerek esetleg. De az is lehet, hogy pont semmi nincs még, vagy hiányzik az iskolatáska, vagy az íróasztal. Mi nem tudhatjuk, mire van otthon szükség.
2015. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Iskolakezdés+állatkert
2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű, egyes. Lehet hogy anyuka már rég beszerzett mindent, ami kell. Én meg kérdezném. Mondjuk azt nem értem, hogy az állatkert hogy passzol ide, az nem kellene hogy extra dolgot Legyen, programot illő csinálni a gyerekkel. 2500 egy felnőtt jegy. Tán ennyivel akarnál hozzá járulni az iskola kezdeshez /háztartáshoz?
2015. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ritka az az egyedül élő anyuka, aki július végére mindent beszerzett az iskolakezdéshez. De persze lehet, hogy csak túl proli családban nőttem fel. Első.
2015. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az allatkert kozelsem osszevetheto egy iskolakezdessel vagy haztartasi cuccok megvetelevel.

Valassz szerintem ket dolgot(haztartasi cucc+allatkert,iskolakezdes+allatkert),de leginkabb a kisgyerek edesanyjat kellene megkerdezned,hogy a gyereknek tancuccok kellenenek inkabb,vagy a lakas szorul uj haztartasi gepekre.

2015. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iskolakezdés az joval többe kerül ,és ha csak nem egy jó modu egyedül állo anyuka ,akkor bizony el kell a segitség .
2015. júl. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az állatkert belépő azért elenyésző költség az iskolakezdéshez képest. A háztartási cuccokat meg valszleg nem tudod, milyen kell. Szerintem add oda a pénzt az anyukának, he megbízható. Vagy menjetek el együtt iskolatáskát, tanszereket venni.
2015. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En pl megvettem mindig szinte rögtön az előző osztály végén. Vateran, több szülővel osszefogva, jó nagy kedvezményt kaptunk, volt hogy féláron sikerült mindent beszerezni.
2015. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!