Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma, vagy tegnap mennyi időt...

Ma, vagy tegnap mennyi időt foglalkozol csak a gyermekkel és nem háztartással együtt?

Figyelt kérdés

A natur napi idő érdekelne, amikor nem futkosol közben a kicsivel teregetni, főzni es nem is a fürdetés közben.

Hanem ma v tegnap natur csak labdázás pl.

Főleg dolgozo anyukák


2017. máj. 16. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt 1-2 óra, illetve délután még 2-3, amikor tényleg nem csinálok semmi mást. A többi időben is együtt vagyunk, csak házimunkázunk közben közösen (2 éves kislány, sokat és szívesen "segít"). Dolgozom, de itthonról, kötetlen munkaidővel, szóval csinálhatom a munkát a délutáni alvásidőben, meg este. Ha apja szabadnapos, akkor ő nyomja ugyanígy, és én vonulok félre dolgozni, vagy megyek be a munkahelyemre (heti 1x van ilyen, ott jobban haladok).
2017. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dolgozom 8 órában, tehát viszonylag kevés idő jut mindenre hétköznap. Ma kivételesen többet foglalkoztam a gyerekekkel mert nem főztem (virslit ettünk), nem pakoltam (tegnap pakoltam-takarítottam), ma kb 1.5 órát foglalkoztam ténylegesen velük. Néztünk közösen mesét, közben beszélgettünk és bohóckodtunk, játszottunk, énekeltünk. Tegnap ténylegesen talán fél órát voltam velük.
2017. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Munka utan elmentunk egyutt vasarolni, a nagy ele a suliba.

Aztan atneztem vele a lecket.

Este bicajoztunk.

2017. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3éves lesz a kislányom, még itthon vagyok vele, igy nem tudom mennyire mérvadó.

Délelőtt mindig 1,5-2óra ami tisztán az övé, délután pedig 2-3. Persze mindig attól függ mennyire igényel.

2017. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben fél óra. Hétvégén viszont 0-24ben vele vagyok.
2017. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Háromnegyed ötre értem érte tegnap az oviba, út közben beszélgettünk, ettünk egy fagyit. Közben megálltunk a játszótéren, játszottunk, fél hét körül értünk haza. Vacsora után még legóztunk fél órát, utána fürdés, szintén játékkal egybekötve, majd fél óra legózás ismét, és fél óra összebújós meseolvasás az ágyában.


Tehát ha a fürdést nem számolom, akkor három órát.


Ma nemsokára indulok érte(szabadnapom van). Negyed ötre megyünk az erdei kalandpályára, és állatsimogatóba. Hat körül tervezek hazaérni vele, vacsora után pedig hármasban az apukájával társasozós estét fogunk tartani kifulladásig, majd a rituális összebújós meseolvasás. Mindent összeszámolva ez kb 3.5-4 óra közös játék lesz.

2017. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!