Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos! Aggódnom kellene ha 5...

Fontos! Aggódnom kellene ha 5 éves fiamnak egy hete vérzik az orra?

Figyelt kérdés
Persze nem állandóan és nem piros vér.csak kb du szoktam neki látni hogy olyan mintha folyna az orra és olyan barnás enyhe pirosas.nagyon nagyon minimális ez a váladék.ma észre vettem hogy mintha belül egy picit gennyes lenne az orra és mintha belül meg lenne egy picit dagadva.jövőhétre van időpontunk a fül orr gégészetre.várjak addig vagy elvigyem a gyermekorvosunkhoz?férjem szerint ez semmi.
2017. máj. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj a gégészetig, ha egyéb tünete nincsen.
2017. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyéb tünet nincs.hála istennek
2017. máj. 18. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Nekem így elsőre az allergia ugrott be :-/ nem lehet,hogy allergiás? Én sajnos az vagyok,több,mimt 10 éve és nekem is volt egy időszak amikor naponta 3* vérzett az orrom...kiderült,hogy volt egy kitágult ér,és amikor kifujtam az orrom mimdig megpattant. Elégették azt az eret (kb 5 perc volt,kellemetlen,de kibirható). Vagy lehet esetleg gombás is. Szakorvos kell inkább,szerintem várd meg az időpontot,gyerekorvos is szerintem csak oda akarna elküldeni...esetleg hívd fel és megmondja,hogy mennyire sürgős ellátni. Jobbulást kívánok!
2017. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!