Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy éves eléggé pufika...

Négy éves eléggé pufika fiamnak harisnya?

Figyelt kérdés

122-128-as méretűt veszek a 112 centijéhez, de eléggé szűkös és közben fodrozódik mert hosszú, de szélességben talán már ez sem jó.. Folyamatosan elszakad :( :(

Akinek ilyen vaskos kisfia van honnan vesz neki harisnyát ami jól nyúlik?


2016. dec. 7. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Én ennyi idősen már nem is adtam rá harisnyát, eleve el sem viselte.

Olyan zoknit vettem neki, ami vastag és felért a térdéig, illetve hosszú kabátja volt, ami leért térdig. Vagyis nem fázott a lába.

2016. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Én a három éves fiamra sem adok harisnyát.

Szerintem felesleges.

Ha vastag,hosszú zoknit vagy vastag nadrágot és hosszú kabátot adsz rá nem fog fázni a lába.

2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nálunk még a nagycsoportosok is harisnyában járnak :D

Mi biciklivel járunk és fázik ha nem adok rá. Ő a sajátjával teker én is a sajátommal.

Így abszolút nincs egy darab bélelt nadrágunk sem, csak sima gatyó farmer vagy bemcsialsó plusz harisnya amivel mindig bajban vagyok.

Lehet bélelt nadrág lesz akkor belőle...

2016. dec. 7. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Első válaszoló vagyok.

Mi is biciklivel jártunk és úgy sem kellett a harisnya.

Ahogy írtam, térdzokni ilyen hidegben és hosszú kabát.

Bélelt nadrágban csak akkor járt, amikor nagy hó volt és napközben is mínuszok röpködtek.

Most már nagycsoportos, de még mindig sima zokniban jár, hótaposóban, vastag nadrágban és téli kabátban. Ugyanúgy biciklivel és nem fázik.

2016. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Bocs az offért.


De én 28 éves felnőttként is hordok nadrág (vastag farmer) alá vastag (min. 50den) harisnyát télen, ehhez vastag térdig érő zokni, bélelt csizmát és hosszú vastag kabátot.

És nem biciklivel járok, hanem autóval vagy busszal.

2016. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Lidl-ben illetve Aldiban jól engedő vastag harisnyák szoktak lenni.Azokat próbáld ki.Én is mindig adtam rá harisnyát sokat jelent főleg ez a vastagabb fajta .Nagyon szép fiú mintásak vannak.Illetve mindig vettem bélelt nadrágot is .
2016. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nem harisnyát adok hanem egy vékony melegítőnacit, arra overál alsó. Ha jobb idő lesz akkor bélelt nadrág, amit az oviban lecserél a vékony melegítőnacira. Így egyszerűbb meg esztétikusabb is.
2016. dec. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem még a nyolc évesem is hord harisnyát. Ő eléggé fázós és igényli. Reklamál, ha hideg van és nem készítek ki neki. Ő is eléggé vaskos. Tavaly a kikben vettem neki lábfej nélkülit. Igaz ez nem is igazán harisnya. Fiú aláöltözetnek árulták. Nagyon jól nyúlik, szélességre még idén is jó lenne, csak már rövid. Azt hiszem még a Decathlonban is lehet venni ilyesmit.
2016. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves utolsó válaszoló. A kikben megnézem azt az aláöltözetet, mert ha fázik akkor muszáj vagyok ráadni....

Imádom az aldis, és Kikes harisnyákat, de már nem bírja sokáig egyik sem pedig több van belőle.

Utoljára az Aldis egy napot bírt ki. Jó lenne ha jobban nyúlna szélességre.

Hosszú kabát slég furán áll rajta mivel pufika egy kissé, így azt mellőzném. A térdzoknival sem érek semmit, mert ha kint játszanak az oviban akkor a feneke és a combja fázik, vagy éppen biciklizés közben.

lehet maradi vagyok, de kell az a harisnya.

Még az overál-vékony melegítő kombináció sem rossz ötlet:)

2016. dec. 9. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Jégeralsó?Az nem lenne jobb?Az én fiam is kicsit "vaskos"-nem pufi,hanem inkább tömör-így nem opció a harisnya!Sok helyen lehet kapni ebben a méretben,a fiam is azt hordja.
2016. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!